"Na dobre i na złe". Adam i Wiki szukają razem mieszkania. Włącza się Aneta...

Na dobre i na złe

Na dobre i na złe (Artrama)

"Na dobre i na złe". Zobacz, co wydarzyło się 627 odcinku serialu.

"Na dobre i na złe". Przeczytaj streszczenie odcinka 627 (emisja 2 marca)

Falkowicz (Michał Żebrowski) wróci z Matyldą (Amelia Czaja) z krótkich wakacji, oboje odwiedzą Kasię w klinice A chirurg od razu zorientuje się, że stan jego przyjaciółki się pogorszył. Chora będzie miała wysoką gorączkę i w końcu profesor załatwi jej przeniesienie do Leśnej Góry.

A w szpitalu Kasia trafi pod opiekę Van Graafa (Redbad Klijnstra) - który nie będzie miał łatwego zadania.

Włączam antybiotyk. Wysoko gorączkuje, inne leki nie działają
A jeżeli to ospa wietrzna? Matylda żegnała się z matką przed wylotem i kilka dni później zachorowała!
W takim razie antybiotyk może pogorszyć jej stan

Po kilku godzinach gorączka chorej jednak spadnie - i w końcu nastąpi przełom! Kasia odzyska przytomność, otworzy oczy i - pierwszy raz od kilku miesięcy - spojrzy z uśmiechem na córkę...

Tymczasem Adam (Grzegorz Daukszewicz) postanowi wyprowadzić się od brata i razem z Wiki zacznie szukać nowego lokum. Doktor Radwan (Mateusz Damięcki) zaproponuje im mieszkanie, które opuściła jego matka - bo nie miała siły na codziennie chodzenie po schodach.

Moja matka nie mogła tam dłużej mieszkać Ale wy jesteście młodzi. Dacie radę. O czynszu pogadamy, stoi puste tyle lat...

Aneta (Natalia Rybicka) pokaże za to Adamowi apartament należący do jej ciotki, która wyjechała do USA. A widząc, że przyjaciel wciąż się waha, rzuci ze śmiechem:

Spokojnie, nie jestem typem stalkerki... Nie będę was prześladować w szale zazdrości!

Które z mieszkań wybiorą w końcu zakochani - i czy znajdą w nim prawdziwe szczęście?


Z kolei Agata - po tym, jak Szczepan (Kamil Kula) wziął narkotyki - wciąż będzie unikać spotkań z ukochanym.

Nie chcę żadnych twoich tłumaczeń... To nic nie da! Skoro musimy razem pracować, po prostu pracujmy. Koniec. Więcej nic od ciebie nie chcę!

Ale wystarczy jeden namiętny pocałunek i... Lipski na nowo podbije jej serce. Czy doktor Woźnicka zapomni w końcu o jego "wpadce" - i znów obdarzy Szczepana zaufaniem? Ciekawych zapraszamy przed telewizory!

Zobacz także
  • Pamiętacie, kto to był Błażej Szychowski albo Dawid Ozdoba? Średnio? No właśnie. A kiedyś ci byli partnerzy gwiazd byli na ustach wszystkich, a pary swoją miłością chętnie chwaliły się na salonach i pozowały na ściankach. Jednak po (często głośnym) rozstaniu, o ekspartnerach słuch zaginął. Sprawdzamy, co się stało i jak dziś wyglądają mniej znane byłe połówki gwiazd. Kiedyś o nich było głośno, po rozstaniu zniknęli z salonów. Co się dzieje z BYŁYMI PARTNERAMI gwiazd?
  • "Kiedyś to się kręciło" - chciałoby się powiedzieć i zaraz potem dodać - "a sceny erotyczne  to dopiero były". Oczywiście rozbierane sceny jak były kiedyś, tak i są nadal, ale czy wiedzieliście, że aktorki dziś będące prawdziwymi filmowymi ikonami, dawniej chętnie wstępowały w rozbieranych scenach? Wystarczy wymienić choćby Annę Dymną, czy Grażynę Szapołowską. Zobaczcie aktorki, które nie bały się odważnych scen. Młodziutkie Gawryluk, Wolszczak i Dymna NAGO. Dziś są ikonami, kiedyś nie bały się ODWAŻNYCH SCEN
  • Hanna Lis zabrała swoje dwie nastoletnie córki, Julię i Annę, na zakupy. Towarzyszył im Tomasz Lis. Dziennikarka należy do gwiazd raczej chroniących prywatności swoich dzieci. W przeszłości zdarzało się jej jednak zabierać córki na imprezy branżowe. Nastolatki bardzo się od tego czasu zmieniły. Hanna i Tomasz Lisowie na zakupach. Towarzyszyły im nastoletnie córki dziennikarki. Ale się zmieniły!
Skomentuj:
"Na dobre i na złe". Adam i Wiki szukają razem mieszkania. Włącza się Aneta...
Zaloguj się lub komentuj jako gość

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX