"M jak miłość". Egzaminator najpierw molestował Natalkę, teraz chce się zemścić. Uda mu się?

Co przyniosą kolejne odcinki "M jak miłość"? Sprawdź!
Zobaczcie, czym zaskoczą Was kolejne odcinki "M jak miłość". Otóż... Natalia (Marcjanna Lelek) wciąż będzie tęsknić za siostrą i żałować ostatniej kłótni... Ale Franek (Piotr Nerlewski), krok po kroku, na nowo podbije jej serce - i w końcu sprawi, że dziewczyna znów się uśmiechnie.
Mostowiakówna zda również egzamin na prawo jazdy. Za to instruktor (Fabian Kocięcki), który wcześniej ją molestował, zostanie zwolniony i postanowi się zemścić! Mężczyzna najpierw wybije w leśniczówce okno, a później rzuci się na Franka z pięściami.
Ty ! Przez ciebie, gnojku, straciłem pracę!
Jak zakończy się ich kolejnej starcie?
<< ZOBACZ ZDJĘCIA Z ODCINKÓW >>

Trudne chwile czekają także serialową Ewę (Dominika Kluźniak). Mostowiakowa pojedzie do Warszawy na kontrolne badania. A w klinice cały czas będzie ją wspierał Marek (Kacper Kuszewski) - niezmiennie w żonie zakochany... Tymczasem małżeństwo Marty (Dominika Ostałowska) i Andrzeja (Krystian Wieczorek) nadal będzie przeżywać kryzys. Wojciechowska znów spotka się z Jankiem (Igor Kujawski), coraz bardziej oczarowana A Budzyński kolejny raz umówi się z Pauliną (Maria Szafirska). Dziewczyna będzie szukać mieszkania i prawnik załatwi jej nowe, luksusowe lokum - w domu Wernera (Jacek Kopczyński). Paulina od razu wykorzysta okazję i poprosi Andrzeja, by został z nią na dłużej...

Może wypije pan ze mną herbatę? Chciałam pana okłamać i powiedzieć, że czuję się trochę nieswojo, sama w tym wielkim domu... Ale strasznie mi się tu podoba! Herbata?
Z kolei Maria (Małgorzata Pieńkowska) spotka się z wydawcą (Piotr Seweryński), który postanowi opublikować materiały z jej bloga w formie książki. Biznesmen będzie miał jednak twarde wymagania:
Można tekst trochę uporządkować i w pewnych miejscach... podkręcić?
A Rogowska od razu zblednie...
Podkręcić? Ma pan na myśli... coś intymnego? Nie wiem, jakieś pikantne szczegóły?
Artur (Robert Moskwa) zatrudni za to detektywa (Bartosz Dermont), by zdobyć jak najwięcej informacji o Bilskim (Zbigniew Stryj) Czy pozna w końcu jego tajemnice - i skompromituje rywala przed Marią?
Ciekawych zapraszamy przed telewizory 11 i 12 stycznia do TVP2
Więcej o: