"Na Wspólnej". Streszczenie odcinka 2122. Środa 19 sierpnia o godz. 20.10. Kinga boi się ujawnienia romansu z Iwo, Michel chce kupić sobie żonę

W 2122 odcinku "Na Wspólnej" Michel ze strachu przed deportacją chce zapłacić przypadkowej kobiecie za ślub. Kinga boi się ujawnienia jej romansu.

W nowym odcinku "Na Wspólnej" Iwo wraca do pracy w firmie Kingi. Brzozowska obawia się, że ich romans wyjdzie na jaw. Spanikowana żąda, by Kmiecik zwolnił się z pracy. Ale mężczyzna nic sobie nie robi z jej obaw. Zamiast tego, ponownie zabiera Kingę do siebie.

Michelowi grozi deportacja. Przyjaciele zamieszczają na profilu randkowym ogłoszenie o "białym małżeństwie". Na anons odpowiada studentka Ala. Miła, skromna dziewczyna zgadza się na ślub - za 10 tysięcy. Czyżby Michel był uratowany?

Maks szuka pretekstu, by spotkać się z Kamilą - chce zrozumieć, dlaczego ukochana go opuszcza. Dziewczyna przychodzi po swoje rzeczy. Wyjaśnia Brzozowskiemu, że ma poważne powody, by lecieć do Afryki. Maks jest załamany.

Odcinek 2122 "Na Wspólnej" już w środę 19 sierpnia na TVN o godz. 20.10.

socha

Pobierz darmową aplikację Plotek na telefony z Androidem

POLUB NAS

Więcej o: