"Na Wspólnej". Streszczenie odcinka 2121. Wtorek 18 sierpnia o godz. 20.10. Smolny bije wykonawcę domu, Kinga jedzie do domu Kmiecika

W 2121 odcinku "Na Wspólnej" Kinga nie może się powstrzymać przed dalszymi kontaktami z Iwem, a inspektor budowlany przekonuje Smolnego, że został oszukany na 50 tys.

W nowym odcinku "Na Wspólnej" Kinga nie może zapomnieć o namiętnym seksie z Iwem. Niespodziewanie spotyka Kmiecika pod swoim domem. Mężczyzna proponuje, że podrzuci ją do pracy. Wiezie jednak Brzozowską do swojego domu. Kobieta nie protestuje.

Ula nie może doczekać się reklam z Zuzą.  Chce pochwalić się koleżankom, że jej mama została modelką. Tymczasem Kamil przyłapuje w swoim gabinecie jakąś dziewczynkę. Tosia przegląda dokumentację swojej mamy - ciężko chorej pacjentki Hoffera.

Inspektor budowlany oblicza koszt poprawek w domu Smolnych na 50 tysięcy złotych! Sugeruje, że wykonawca ich oszukał. Krzysztof jedzie na budowę i żąda od Koryckiego, by naprawił swoje błędy. Wykonawca się nie zgadza! Pomiędzy mężczyznami dochodzi do bójki. Robotnicy odciągają Smolnego, który głośno odgraża się ich szefowi.

Odcinek 2121 "Na Wspólnej" już we wtorek 18 sierpnia na TVN o godz. 20.10.

socha

Pobierz darmową aplikację Plotek na telefony z Androidem

POLUB NAS

Więcej o: