"Na Wspólnej". Streszczenie odcinka 2119. Czwartek 13 sierpnia o godz. 20.10. Honorata wyprowadza się od Romana a Jacek proponuje Oli spotkanie z jego matką

W 2119 odcinku "Na Wspólnej" Honorata wyprowadza się od Romana, Elżbieta walczy o pracę w szkole tańca a Jacek zaprasza Olę na wyjazd do Berlina.

W nowym odcinku "Na Wspólnej" Honorata namawia Romana, żeby wrócił do pracy. Ma nadzieję, że to pomoże mu wrócić do normalności. Hoffer zamiast do firmy, jedzie do byłej żony. Ewa jest zaskoczona i tłumaczy mu, że nie powinni się widywać. Ich spotkanie widzi Honorata i po powrocie Roman zastaje narzeczoną pakującą swoje rzeczy. Leśniewska oznajmia, że wyprowadza się od niego.

Elżbieta walczy o posadę w szkole tańca. Za każdą cenę. W którymś momencie porywa do gorącej Cha chy samego szefa szkoły.

Daniel odwiedza Olę i wypytuje o Jacka. Nowy chłopak Zimińskiej wydaje mu się mocno podejrzany.  Ola jest mocno wkurzona na Brzozowskiego. Podczas spotkania z Jackiem, daje mu jednak do zrozumienia, że wciąż wie o nim zbyt mało. Chłopak opowiada o swojej mamie, która mieszka pod Berlinem. Proponuje Zimińskiej, by w przyszłym tygodniu razem do niej pojechali i lepiej się poznali. Czy Ola da się namówić na wspólny wyjazd?

Odcinek 2117 "Na Wspólnej" już w czwartek 13 sierpnia na TVN o godz. 20.10.

socha

Pobierz darmową aplikację Plotek na telefony z Androidem

POLUB NAS

Więcej o: