Skazane. Oto zwiastun serialu Polsatu z Olgą Bołądź i Antonim Pawlickim. Opowieść o losach żon więźniów.

"Skazane" to nowy serial w telewizji Polsat o kobietach, których partnerzy trafili do więzienia. Stacja zacznie emisję jesienią 2015.

W nowym serialu Polsat "Skazane", opowieści o losach żon więźniów, w główne role wcielą się: Monika Krzywkowska i Olga Bołądź. W obsadzie znajdzie się także Antoni Pawlicki i Ireneusz Czop.

Cała siła tego serialu jest oparta na kobietach i najwięcej się im przyglądamy. Są to zdecydowanie silne jednostki i to jest historia właśnie o nich. Chociaż oczywiście w tle są ci mężczyźni, którzy też tęsknią - powiedziała Krzywkowska w agencji Newseria Lifestyle.

Bohaterki pochodzą z różnych środowisk, dzielą je poglądy i status majątkowy. Spotykają się w cotygodniowej kolejce oczekujących na odwiedziny więźniów.

"Skazane" to opowieść o losach czterech kobiet. Pierwsza to Sylwia. Zamożna i tryskająca energią. Ją zagra właśnie Krzywkowska. Kolejna to Monika, mężatka i przyszła matka (Paulina Gałązka). Trzecia jest Ola - zadziorna i niepokorna (Olga Bołądź). Ostatnią jest Anna, matka płacząca za uwięzionym synem.

Scenariusz "Skazanych" to adaptacja brytyjskiego serialu "Prisoner's Wives". Za reżyserię wszystkich trzynastu odcinków serii odpowiada Łukasz Jaworski, adaptację scenariusza oryginalnego: Robert Mąka, a zdjęcia - Mateusz Wichłacz. Powstanie 13 odcinków.

Zobacz zwiastun serialu

socha

Pobierz darmową aplikację Plotek na telefony z Androidem

POLUB NAS

Więcej o: