"Na Wspólnej". U boku Michała pojawi się nowa kobieta. Do serialu wróci Katarzyna Kołeczek

Ilona Wrońska wyjechała na pół roku do Australii, więc pod nieobecność Kingi Brzozowskiej Michał będzie miał nową bliską znajomą.

TVN zaprzecza, by dołączająca do obsady Katarzyna Kołeczek miała zastąpić Wrońską w serialu. Nie jest jasne, jak dużo miejsce zajmie jej rola w scenariuszu, ale nikt o trwałym rozstaniu z Iloną Wrońską nie mówi. Tymczasem pojawiła się informacja, że o względy Michała walczyć będzie nowa kobieta. Tu wchodzi postać, w którą wcielić się ma Kołeczek.

Aktorka robi ostatnio karierę w Wielkiej Brytanii, z "Na Wspólnej" związana była w latach 2007-2008. Wcielała się w postać Agaty. Nie jest jasne, czy będzie to kontynuacja jej wątku sprzed lat czy może zupełnie nowa postać. Podwójne obsadzanie nie jest dla producentów serii TVN niczym nowym.

Kołeczek to doświadczona aktorka, pracująca zarówno w kraju jak i za granicą. Polscy widzowie mogą kojarzyć ją np. z ról w "Julii" czy "2XL". W Wielkiej Brytanii zagrała w serialu BBC "Father Brown", oraz filmach "Cup Cake" i "May I kill u".

Oto jej próbka możliwości.

socha

Pobierz darmową aplikację Plotek na telefony z Androidem

POLUB NAS

Więcej o: