"M jak Miłość". Po wakacjach 2015 Teresa spróbuje zabić Artura

"M jak Miłość" po wakacyjnej przerwie dostarczy widzom sporych emocji. Po wakacjach 2015 można spodziewać się prawdziwej tragedii.

W nowym, 16 sezonie "M jak Miłość" wypadek Artura Rogowskiego (Robert Moskwa), a właściwie próba zabicia go przez Teresę (Dominika Łakomska), będzie jest jednym z bardziej dramatycznych momentów tej serii.

Z zapowiedzi nowych odcinków w "Kulisach serialu M jak Miłość" wynika, że gdy rodzina Mostowiaków będzie próbowała poradzić sobie ze skutkami pożaru w Grabinie, na horyzoncie pojawi się kolejna tragedia. Za sprawą byłej kochanki krok od śmierci będzie Artur. Teresa spróbuje zabić Rogowskiego wjeżdżając w niego samochodem. Nieprzytomny trafi do szpitala i długo walczyć będzie o jego życie.

Ten rok był dla Artura szczególnie trudny, pełen zawodów i rozczarowań. Najważniejsze z tych rozczarowań, jak się później okaże tragiczne w skutkach, ma na imię Teresa. Artur zdał sobie sprawę, że nie jest ona kobietą jego życia. Niestety za późno - powiedział w "Kulisach serialu M jak Miłość" Robert Moskwa.

Nowe odcinki "M jak miłość" po wakacjach 2015 od wtorku, 1 września o godz. 20.40 w TVP2.

 

socha

Pobierz nową aplikację Plotek.pl Buzz na telefony z Androidem

POLUB NAS

Więcej o: