"M jak Miłość". Odcinek 1146 - poniedziałek 25 maja. Ślub Marcina i Janki?

W "M jak Miłość" kroi się prawdziwa miłosna intryga. W 1146 odcinku "M jak miłość" matka Marcina będzie knuła, jak zeswatać go z Janką.

W "M jak Miłość" Marcin (Mikołaj Roznerski) po śmierci Kasi (Agnieszka Sienkiewicz) nie wyobraża sobie, by mógł być z inną kobietą, ale jego matka Aleksandra (Małgorzata Pieczyńska) chce wyswatać go z Janką (Joanna Osyda). Widzi ją w roli przyszłej synowej. Marcin zachowuje się tak, jakby Jance nadal nie ufał. Ma rację, bo Janka to intrygantka niemal tak dobra, jak jego własna matka.

Aleksandra obserwuje Jankę, gdy ta odwiedza małego Szymka. W pewnym momencie mówi:

Wiem, co czujesz do Marcina. Chcę, żebyś wiedziała, że dobrze ci życzę i naprawdę z całego serca ci kibicuję! Cieszę się, że Marcin ma taką fajną, oddaną przyjaciółkę. Mam nadzieję, że on też to w końcu doceni. Pytanie tylko, ile to potrwa? I czy nie można tego jakoś przyśpieszyć? Może mogłabyś się włączyć bardziej w opiekę nad Szymkiem? Gdybym źle się poczuła i musiała nagle wyjść mogłabyś mnie zastąpić?

Mostowiaczka czuje niepokój.

No nie wiem. Marcin może się wkurzyć. Nie chce, żebym zajmowała się Szymkiem. Nie powiedział mi tego wprost, ale wyraźnie dał to do zrozumienia. W ogóle ostatnio traktuje mnie z rezerwą.

Chodakowska wymyśla atak migreny, dzięki czemu Janka spędza z Szymkiem niemal cały dzień. Matka Marcina uznaje dziewczynę za świetny "materiał na synową". I gdy rozmawia później z synem, uparcie Jankę "reklamuje", co chwila wspominając o jej zaletach.

Czy Marcin da się wciągnąć w intrygę matki i spróbuje związać się z Janką?

1146 odcinek "M jak Miłość" w poniedziałek, 25 maja o godz. 20.45 w TVP2.

socha

Pobierz nową aplikację Plotek.pl Buzz na telefony z Androidem

POLUB NAS

Więcej o: