Była Miss Wielkopolski oskarżała sponsora o molestowanie seksualne. Teraz ODWOŁUJE wszystkie zarzuty

Maja Nizio odwołała swoje zarzuty wobec sponsora konkursu Miss Wielkopolski 2014. Dysponujemy treścią ugody.

Maja Nizio w 2014 roku wygrała konkurs Miss Wielkopolski. W nagrodę miała pojechać do Hiszpanii. Rok później opowiadała, że w pakiecie był "nocleg ze sponsorem", Sławomirem Stopczykiem. Padały też oskarżenia wobec organizatora konkursu, Grzegorza Ostrowskiego.

Sprawa trafiła do Sądu Rejonowego w Łodzi. W efekcie strony doszły do porozumienia i ustaliły warunki ugody. W oświadczeniu z 16 listopada ubiegłego roku czytamy, że Maja Nizio wycofała zarzuty wobec Sławomira Stopczyka oraz przyznała, że jej oskarżenia były nieprawdziwe.

Oświadczam, iż Pan Sławomir Stopczyk, główny sponsor konkursu Miss Wielkopolski 2014 nigdy nie molestował mnie seksualnie i nie byłam przez niego regularnie zastraszana. Nie byłam świadkiem sytuacji, w której Pan Stopczyk molestował inne uczestniczki konkursu. Nie łączyły mnie z Panem Stopczyk żadne relacje intymne. Nie było sytuacji, w której aby wygrać konkurs Miss Wielkopolski 2014 musiałam przespać się z głównym sponsorem konkursu, panem Sławomirem Stopczyk - czytamy w oświadczeniu.

Maja Nizio przyznała również, że informacje rozpowszechniane przez nią za pośrednictwem telewizji i mediów elektronicznych były nieprawdziwe.

Treść oświadczenia została przesłana nam niezależnie przez sponsora konkursu, Sławomira Stopczyka i organizatora wyborów miss, Grzegorza Ostrowskiego.

Oświadczenie Mai NizioOświadczenie Mai Nizio

JZ

Pobierz darmową aplikację Plotek na telefony z Androidem

POLUB NAS

Więcej o:
Komentarze (66)
Była Miss Wielkopolski oskarżała sponsora o molestowanie seksualne. Teraz ODWOŁUJE wszystkie zarzuty
Zaloguj się lub komentuj jako gość
 • Gość: fendi555

  Oceniono 6 razy 6

  szkoda dziewczyny bo nie dadzą jej żyć po takim oświadczeniu,nie miała tak dobrego adwokata jak sponsor,dla świętego spokoju zakończyła sprawę ale bez happy endu

 • Gość: a

  Oceniono 8 razy 6

  Kolejny Krystek - gwałciciel, który kupuje milczenie ofiar?

 • hens

  Oceniono 4 razy 4

  Nie odwołała, a jedynie wycofała zarzuty. A to oznacza że zarzuty były i ze względu na zadość uczynienie finansowe wypłacone przez tego zboka, można było napisać o pomyłce. Ludzie zmieniają zdanie pod wpływem "perswazji"za pomocą doładowania pięcio cyfrowa sumą konta dziewczyny (nie ważne co zostało na kolanie w sądzie napisane)

 • Gość: Krystyna z B

  Oceniono 3 razy 3

  No to musieli pannę Maję zdrowo postraszyć. Wygrał adwokat sponsora. Ja z tymi panami nie chciałabym mieć żadnych kontaktów.
  Krystyna z B

 • Gość: hateuall

  Oceniono 3 razy 3

  sąd sądem a ludzie z internetu i tak wiedzą jak było - gość to na pewno oszust a panienka to na pewno pokrzywdzona.

 • kocurxtr

  Oceniono 5 razy 3

  przecie wiedziała w co się... pcha...

 • Gość: Maksym

  Oceniono 5 razy 3

  A teraz Maja Nizio pozwie agorę za opublikowanie jej domowego adresu, zlamanie tajemnicy korespondencji a także pana stopczyka za udostepnienie jej adresu do wiadomosci publicznej. i zrobi na calym zamieszaniu interes zycia...

 • browaryr

  Oceniono 2 razy 2

  ona poczuła w nim "piniądz"hahaha.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX