Śmierć Bobbi Kristiny Brown. Dokumenty obciążają jej partnera. Sąd: Nick Gordon wstrzyknął jej toksyczną mieszankę. "Oskarżenie jest nieuchronne"

"Nick Gordon miał potężną kłótnię z Brown, nieprzytomną umieścił ją w wannie, po czym wstrzyknął jej toksyczną mieszankę" - taka treść widnieje w najnowszych dokumentach sądowych dotyczących śmierci córki Whitney Houston.

Właśnie ukazały się nowe dokumenty sądowe dotyczących pozwu złożonego w Georgii w sprawie śmierci Bobbi Christiny Brown obciążające jej partnera Nicka Gordona. Z dokumentów tych wynika, że:

Nick Gordon miał potężną kłótnię z Brown, nieprzytomną umieścił ją wannie, po czym wstrzyknął jej toksyczną mieszankę - cytuje je "Daily Mail".

Media nie mają wątpliwości, co oznaczają te doniesienia.

Oskarżenie Gordona o morderstwo jest nieuchronne - czytamy w "Daily Mail".

Po za tym - jak dowiedział się magazyn "Us Weekly" - przyczyna śmierci córki wokalistki została już oficjalnie ustalona - taką informację podało biuro medyka sądowego Fulton County w rozmowie z portalem. Jednak póki co nie jest ona informacją jawną. Ponadto jak donosi WSB-TV:

Brown zginęła po szczególnie intensywnej kłótni i bójce z oskarżonym, w wyniku której została poobijana, posiniaczona i wybito jej ząb - cytuje portal.

Z dokumentów tych wynika także, że Gordon pozował przed grobem Brown do zdjęć do magazynu, który zapłacił mu za to 40 tys. dolarów.

Gordon zaprzeczył wszystkim zarzutom - informuje Usatoday.com.

Pozew został złożony w czerwcu i zmieniony już po śmierci Brown w sierpniu i oskarżał Gordona o napaść, pobicie, znęcanie się oraz przelanie pieniędzy z jej konta na własne bez zezwolenia, jak informuje Usatoday.com.

Bobbi Christina Brown zmarła 26 lipca w hospicjum Peachtree Christian w Duluth po tym, gdy została znaleziona nieprzytomna w wannie 31 stycznia. Aż do śmierci była utrzymywana w śpiączce farmakologicznej. Miała 22 lata.

Vic

Pobierz nową aplikację Plotek.pl na telefony z Androidem

POLUB NAS


Więcej o:
Komentarze (18)
Śmierć Bobbi Kristiny Brown. Dokumenty obciążają jej partnera. Sąd: Nick Gordon wstrzyknął jej toksyczną mieszankę. "Oskarżenie jest nieuchronne"
Zaloguj się
 • Gość: wiktormarzena

  Oceniono 2 razy 2

  ...co za muziny?

 • verbi7

  Oceniono 4 razy 2

  Co to nie robi pieniądz. Szkoda tak młodej i pięknej kobietki. Cześć jej pamięci!

 • Gość: bebe

  Oceniono 3 razy 1

  Oglądaliście reality show nakręcone 3 miesiące po śmierci Whitney "Houstons, on our own"? Bobbi Kristina chodzi tam wiecznie naćpana, rodzina udaje, że nie widzi, razem ze swoim chłopakiem wydają kasę na prawo i lewo, całymi dniami nic nie robią. Bobbi Kristina chyba nie skończyła żadnej szkoły, jej chłopak zamieszkał z nimi, uczepił się dobrze sytuowanej rodziny chociaż jego rodzona matka żyje i ma się dobrze.
  Co do małżeństwa Houston z Bobby'm Brownem to nie było wcale tak, że on był złym chłopcem a ona niewinną księżniczką. Whitney ćpała jeszcze zanim poznała męża. To co widzieliśmy w TV to kreacja medialna, ona była bardzo podobna do męża. Obejrzyjcie "Being Bobby Brown to się przekonacie. Houston mówiła, że nikt nie zmusza jej do robienia rzeczy, których ona sama nie chce, narkotyki to był jej wybór, ona była dorosła i poniosła konsekwencje złych decyzji.

 • Gość: szmaciarz52

  Oceniono 2 razy 0

  Ale brzidka murzinka.

 • Gość: mm

  0

  Jeden wielki smutek...

 • zewszadiznikad

  Oceniono 4 razy 0

  Po cholerę Houston wychodziła za tego sukinsyna. Nawet córka na próżno...
  Brown (jednostka) wrogiem Houston (jednostki), Gordon wrogiem Brown, czy jednak ogólnie związki totalnie nie służą dobru kobiet?

 • Gość: gość

  Oceniono 1 raz -1

  a cóż to normalnego człowieka obchodzi. Czym ta Bobby czy ten Gordon się zasłużyli (poza tym, że są znani z tego iż są znani). Wynaleźli coś, wygrali jakąś bitwę, uratowali jakieś dziecko z pożaru, uczciwie i ciężko pracowali przez 8 godzin dziennie?

  NIE.

  więc po cóż KJM o tym pisać? Kretyńską amerykańską modą kreujermy idoli-idiotów . BoCHaterowie (literówka celowa) dla motłochu.

  Przestaję się dziwić temu że bolszewicki pis ma takie poparcie.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX