Don Vasyl trafił do szpitala. Syn o stanie zdrowia ojca: Jest bardzo słaby

Don Vasyl źle się poczuł i trafił do szpitala. Stało się to tuż przed Międzynarodowym Festiwalem Piosenki i Kultury Romów w Ciechocinku, którego jest organizatorem.

Don Vasyl, jeden z najbardziej znanych w Polsce artystów romskich, miał wylew. Poinformował o tym, za pośrednictwem "Super Expressu", jego syn Dziani.

Tata dostał wylewu. Sytuacja jest w miarę opanowana, ale jest bardzo słaby. Istnieje jednak prawdopodobieństwo, że zostanie przywieziony na festiwal i obejrzy wydarzenie jako widz - powiedział.

Don Vasyla czeka teraz długi powrót do zdrowia.

Ojciec jest bardzo słaby. Odzyskał przytomność, ale mówi niewyraźnie i SMS-y pisze z błędami. Lekarze twierdzą, że przez najbliższy miesiąc powinien przebywać w szpitalu - dodaje Dziani.

Festiwal organizowany jest przez Don Vasyla już od 19 lat, jednak jego najbliższa edycja nie jest zagrożona, ponieważ Dziani zdecydował zastąpić chorego ojca.

Przejąłem cały program jego występu. W sobotę zaśpiewam zamiast swoich utworów blok piosenek z repertuaru taty. Będą to utwory sprzed 20 lat, które publiczność zna i kocha. Wszystko odbędzie się tak, jak wcześniej zaplanowano, tyle że bez Don Vasyla. Mam nadzieję, że nie zawiodę taty - kończy Dziani.

Don VasylScreen z Facebook.com/Don Vasyl

alex

Pobierz darmową aplikację Plotek na telefony z Androidem

POLUB NAS

Więcej o:
Komentarze (14)
Don Vasyl trafił do szpitala. Syn o stanie zdrowia ojca: Jest bardzo słaby
Zaloguj się lub komentuj jako gość
 • gretagarbo

  Oceniono 18 razy 8

  no przykro... lubie Don Vasyla i cygańską muzykę

 • Gość: CZLOWIEK

  Oceniono 9 razy 7

  ZDROWIEJ jak najszybciej.

 • Gość: anna

  Oceniono 15 razy 7

  zycze zdrowia ,a tyy smieszny braddock jesteś debilemi pamiętaj ze kij ma dwa konce ,szkoda mi ciebie ,jesteś poniżej poziomu

 • Gość: Medyk

  Oceniono 1 raz 1

  Miły gość i syn też o.k. Trzymam kciuki, będzie dobrze. Fajnie, że rodzina Go wspiera. Nadaliście poziom muzyce cygańskiej - gratulacje.

 • Gość: Polka

  0

  Od dzieciństwa wiem, że cyganie są potworni (to się potwierdziło kiedy mnie okradli), ale jestem pod wielkim wrażeniem Don Wasyla - wywiadów z nim. To niezwykle inteligentny, błyskotliwy, szczery, bardzo sympatyczny człowiek. Dzięki niemu spojrzałam na Romów zupełnie inaczej, z sympatią. Zazdrość nie zna granic, a Romowie powinni uświadomić sobie jak wiele mu zawdzięczają...

 • Gość: milano

  Oceniono 3 razy -3

  Jezdził po nocach tym swoim busem, nie dosypiał , liczył z Carmenową kasiorę paląc papieroski, dostał ciśnienia 200 i wylew gotowy. Vasyl to byk zawzięty na kase jak mało kto, umrze a nie odpuści. Ale cóż dużo ludzi takich jest , że nie widzą starości.

 • browaryr

  Oceniono 5 razy -3

  spokojnie kaplice ze złotym dachem i ochroną mu postawią w razie czego...-zdrowia tylko pozycze.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX