Na pewno znacie go ze słynnych memów. Teraz "Success Kid" ma 8 lat i zbiera pieniądze na leczenie ciężko chorego ojca

Media nazwały go "Success Kid", ponieważ zdjęcie, które ojciec zrobił mu na plaży w 2007 roku (chłopiec miał wtedy 11 miesięcy), uczyniło go bohaterem najbardziej znanych memów w historii. Teraz Sammy Griner ma 8 lat i pomaga zebrać w internecie pieniądze na leczenie chorego ojca.

Na memach jest zawadiackim maluchem, który niesie optymizm. W życiu prywatnym jest zwykłym dzieckiem, które chce pomoc swemu choremu tacie. 39-letni Justin Griner jest poddawany kosztownym i uciążliwym dializom, a jedyny ratunek dla niego to przeszczep nerki. Rodzina postanowiła wykorzystać popularność chłopca, żeby zebrać pieniądze na przeszczep.

Rodzina stworzyła kontro crowdfundingowe w celu zgromadzenia niezbędnych środków na leczenie. Celem jest 75 tysięcy dolarów - czytamy na stronie "Us Magazine".

Żona Justina, Laney Griner, początkowo nie chciała wykorzystywać sławy syna przy zbieraniu funduszy, ponieważ całą uwagę chciała skupić na mężu. Potem jednak uznała, że wizerunek małego Sama może pomóc i to był strzał w dziesiątkę. Odzew był ogromny.

Jesteśmy ogromnie zaskoczeni reakcją. Wiem, że "Success Kid" to popularny mem, ale to jest w końcu nasz 8-letni syn, Sam. To niesamowite widzieć, jak szeroki odzew ma na całym świecie, nawet po tylu latach - powiedziała Laney.

Dodała, że chłopiec jest zakłopotany swoją popularnością, a także wykorzystaniem jego wizerunku w akcji pomocy ojcu. Wie jednak, że to słuszna droga.

Ojciec jest dla niego bohaterem i zrobi wszystko, żeby mu pomóc - powiedziała.

Akcja już odniosła sukces. W tym momencie na koncie jest już ponad 80 tysięcy dolarów i kwota wciąż rośnie. A "Success Kid" udowodnił, że w pełni zasługuje na swój internetowy przydomek. Link do kampanii znajdziecie tutaj.

Success Kid, Sammy Greinerfot. internet

alex

Więcej o:
Komentarze (15)
Na pewno znacie go ze słynnych memów. Teraz "Success Kid" ma 8 lat i zbiera pieniądze na leczenie ciężko chorego ojca
Zaloguj się lub komentuj jako gość
 • kontodoplotka

  Oceniono 45 razy 41

  Wystarczyłoby żeby strony i ich właściciele, którzy kiedykolwiek skorzystali z jego wizerunku przekazali 50% dochódu, które wygenerowały globalnie reklamy przy tym zdjęciu

 • justa567

  Oceniono 3 razy 3

  Pewnie , że damy radę

 • Gość: anulka

  Oceniono 6 razy 2

  wspaniały syn. to widać od małego, że urodził się człowiek. rodzice są szczęśliwi ze swojej pociechy. Szczęścia.......

 • frankyy

  0

  dzieciak ma taka minę bo tuz przed pstryknięciem zdjęcia skosztował piachu, najwyraźniej ten smak go zaskoczył...

 • Dariusz B

  Oceniono 53 razy -29

  Zbiera pieniądze na leczenie OJCA ! Szok. Czy znacie taki przypadek w Polsce? Na matkę, ciocię, na psa, babcię ale nigdy na leczenie OJCA. Po co?!

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX