Plotek.pl Buzz w Twoim smartfonie. Pobierz i zainstaluj darmową aplikację, dzięki której wszystkie gwiazdy znajdziesz w jednym miejscu!

Najnowsze, gorące zdjęcia, najświeższe informacje ze świata show-biznesu, ekskluzywne wywiady z gwiazdami - wszystko to znajdziecie w jednym miejscu. Umożliwi Wam to darmowa aplikacja Plotek.pl Buzz.

Dzięki aplikacji Plotek.pl Buzz Wasze ulubione gwiazdy zawsze będą pod ręką. Wystarczy pobrać na smartfona bezpłatną aplikację i Plotek zawsze będzie przy Was: w kieszeni, w torebce, czy w plecaku.

>> TUTAJ WYGODNIE POBIERZESZ PLOTEK.PL BUZZ NA SWÓJ SMARTFON <<

Wygodna w użyciu aplikacja Plotek.pl Buzz sprawi, że zawsze będziecie na bieżąco. W przerwie między lekcjami, na spacerze albo w autobusie, będziecie mieli dostęp do najbardziej gorących newsów. Będziecie mogli podglądać życie gwiazd, ich prywatne profile na Facebooku i Instagramie, i to zarówno gwiazd polskich, jak i zagranicznych.

Plotek.pl Buzz to pierwsza taka aplikacja w Polsce. Dzięki niej nie przegapisz żadnego selfie Kim Kardashian i zobaczysz każde zdjęcie Dody na Instagramie. Nie ukrywamy postów, wszystko dzieje się na żywo!

Plotek.pl Buzz to najgorętsze newsy, galerie i wideo w polskim Internecie. Już teraz uruchom aplikację i wejdź do zakulisowego świata gwiazd z czerwonego dywanu, paparazzi i imprez tylko dla wybranych. Zabij nudę i czytaj o swoich ulubionych gwiazdach!

Plotek.pl Buzz

Więcej o: