Znani żegnają Roberta Leszczyńskiego. Wojewódzki, Palikot, ale i Terlikowski

Robert Leszczyński zmarł 1 kwietnia. Gwiazdy, politycy wyrażają swój żal na Twitterze i Facebooku.

W środę po południu stacja Polsat podała wiadomość o śmierci Roberta Leszczyńskiego. Był dziennikarzem i krytykiem muzycznym. Szeroka publiczność poznała go dzięki programowi "Idol", w którym, razem z Kubą Wojewódzkim, występował jako juror. Showman pożegnał zmarłego na Facebooku jako jeden z pierwszych.

Kuba Wojewódzki żegna Roberta LeszczyńskiegoScreen z Facebook.com/KubaWojewodzkiKrolTVN

Robert Leszczyński miał 48 lat. Przez lata pracował jako dziennikarz muzyczny, była jednak także zaangażowany politycznie. W latach 90. sympatyzował z Unią Wolności, a w 2005 roku był jednym z założycieli Partii Demokratycznej. W 2011 roku związał się z Ruchem Palikota. Hołd zmarłemu oddali działacze z różnych krańców sceny politycznej.

Znani żegnają Roberta LeszczyńskiegoScreen z Twitter.com/Palikot_Janusz

 

 

Znani żegnają Roberta LeszczyńskiegoScreen z Twitter.com/ARozenek

Znani żegnają Roberta LeszczyńskiegoScreen z Twitter.com/tterlikowski

Znani żegnają Roberta LeszczyńskiegoScreen z Twitter.com/barbaraanowacka

Do pożegnań dołączyła także Monika Olejnik.

Znani żegnają Roberta LeszczyńskiegoScreen z Facebook.com/pages/Monika-Olejnik/

Przyczyną śmierci Leszczyńskiego prawdopodobnie była cukrzyca.

karo

Więcej o:
Komentarze (25)
Znani żegnają Roberta Leszczyńskiego. Wojewódzki, Palikot, ale i Terlikowski
Zaloguj się lub komentuj jako gość
 • Gość: sall

  Oceniono 41 razy 35

  panie Andrzeju....pytanie Jacka Cygana jakim był krytykiem R.L. z tym ironicznym uśmieszkiem jest żenujące w tym miejscu. Zawsze wiedziałem i oceniałem pana cienko i licho ten pana programik, myślę że ten program powinien być dawno zdjęty z ramówki. No cóż może teraz p.Pieczyński się bardziej przyjrzy tym pseudo komentatorskim niepotrzebnym nikomu komentarzom. Ahhhhhhh

 • Gość: alicja

  Oceniono 47 razy 35

  Żegnaj,byłeś facetem fair,dlatego wielu Cię ciepło wspomina.

 • Gość: Malina

  Oceniono 22 razy 18

  Uprzejmie proszę! Robert był człowiekiem, którego już nie ma. Od dziś, już nikt nie będzie mógł się z Nim zgodzić, lub mu naubliżać. Z każdym z Was ktoś się zgadza bądź też nie, czy to jest powód aby Was dyskredytować? Pytanie ilu z Was osiągnęło, zaszło, było tam gdzie był Robert?
  Życie mamy tylko niestety (lub stety ) jedno, żyjemy tak jak potrafimy, umiemy. Wiem jedno ja żyję, a Roberta nie ma - naprawdę głębokie wyrazy współczucia dla bliskich!!

 • Gość: arfer

  Oceniono 13 razy 11

  z przyjemnością było go słychać i czytać. Ciepło wspominać będziemy Cię Robercie

 • Gość: anna

  Oceniono 7 razy 5

  Mimo wszystko jednak przyczynisz się do tego,że większość będzie badała poziom cukru.Żegnaj w ogromnym smutku.Będzie nam Ciebie brakowało.

 • Gość: anulka

  Oceniono 6 razy 4

  dzisiaj pierwszy kwietnia. uwierzę jutro. dzisiaj nie wierzę.piszecie żart ale jaki.takiego żartu po was się nie spodziewałam.przykro mi.

 • Gość: Cube

  Oceniono 26 razy 2

  Błagam, zdejmijcie terlikowskiego z anteny, nie zapraszajcie go do programów i zablokujcie mu konta na portalach społecznościowych. Ten człowiek niesie podobne zagrożenie jak islamiści. Potrafi tylko siać nienawiść i wzbudzać agresję. Jesli plotek i wszelkie inne media chca zachować dobrą renomę, nie powinny przytaczać słów takich zer jak Terlikowski. Nie ośmieszajcie sie.

 • Gość: mccarlos

  Oceniono 4 razy 0

  ...świetny człowiek,kapitalny znawca muzyki ,ale to nie odda i tak tego co myślą zawistni ,zapyziali, ludzie uczymy się kochać ludzi ,tak szybko odchodzą...

 • Gość: Magik

  0

  Zoil-kawałek Kazika i Kasi Nosowskiej,o kim i dlaczego był?

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX