Julia Kamińska ujawniła, że była molestowana: Jego ręce znalazły się tam, gdzie nie powinny

Julia Kamińska w programie "Wojciech Jagielski na żywo" przyznała, że jako niepełnoletnia dziewczyna była molestowana na planie filmowym.

Aktorka nie chciała ujawnić wszystkich szczegółów. Nie powiedziała kiedy to było, w jakich okolicznościach, ani kto ją molestował. Opowiedziała tylko, jak wyglądało samo zdarzenie. To było przynajmniej dziesięć lat temu, a Julia Kamińska była wtedy jeszcze niepełnoletnia.

Wydarzyło się coś takiego, że grałam scenę, w której jedna część to było przytulenie. I kiedy przeszliśmy do kadrów węższych, gdzie było widać tylko nasze twarze, to ręce partnera znalazły się nie tam, gdzie powinny, czyli nie na plecach. Niżej. I ja zupełnie nie wiedziałam, co mam zrobić i poczułam się strasznie. Ponieważ byłam osobą niepełnoletnią, opowiedziałam o sprawie mamie, która od tej pory zawsze była ze mną na planie i zawsze siedziała i patrzyła, co się dzieje i to było dla mnie bardzo ważne wsparcie. Od tego czasu nic takiego się nie wydarzyło - opowiadała Julia Kamińska.

Wojciech Jagielski zapytał, czy ona albo mama rozmawiały z osobą molestującą. Kamińska zaprzeczyła dodając, że ta osoba do tej pory nie wie, jak ona odczuła jego zachowanie.

Nic się nie wydarzyło i bardzo żałuję. Gdyby się zdarzyło tak, że jeszcze raz bym się z tą osobą spotkała, to nie wiem, jakby się skończyła nasza konfrontacja -  dodała.

Z tego, co Julia Kamińska opowiadała w programie wynika, że skala takich zachowań wykracza poza jednostkowe przypadki.

Takich zachowań jest bardzo dużo i widzę dosyć duży stopień przyzwolenia. Nie wiem, czy to chodzi o to środowisko, w którym się poruszam, czyli filmowe i teatralne, bo ja teraz działam głównie w środowisku teatralnym. Faktycznie jest taki szowinistyczny podział. Przykładów jest mnóstwo.

Julia Kamińska zagrała w kilkunastu produkcjach filmowych i telewizyjnych, a jej najbardziej znaną rolą jest tytułowa rola w serialu "BrzydUla". Rozmowę Jagielskiego z Kamińską obejrzycie tutaj.

Julia KamińskaKapif

alex

Więcej o:
Komentarze (31)
Julia Kamińska ujawniła, że była molestowana: Jego ręce znalazły się tam, gdzie nie powinny
Zaloguj się lub komentuj jako gość
 • lalolka

  Oceniono 125 razy 97

  Powiedziała kiedy - około 10 lat temu, była niepełnoletnia, czyli albo Pełną parą 2005 , albo Towar 2005. Poszukać rzeczonej sceny i molestant jak na tacy.

 • Oceniono 104 razy 30

  Tak odstawiając na bok emocje i krytykę zboczenia, dziesięć lat temu nie mówiła nic, bo co? Liczyła na jakiś dynamiczny rozwój kariery? a teraz to balast psychiczny bo gościu nadziany... Z drugiej strony to słowo przeciw słowu, są jakieś wiarygodne dowody? Z trzeciej strony to 'było przytulenie .... i ręce zeszły niżej niż powinny... powiedziałam mamie..... od tego czasu nic takiego się nie przydarzyło...'. Ja jestem bardzo przeciwny molestowaniu, mobbingowi w pracy, wszelkim nadużyciom seksualnym, ale nie popadajmy w paranoję. Córka zwierza się matce że ktoś ją obmacywał (przez chwilę w jednej scenie),, ta nie robi nic poza obserwacją, nie napotyka na nic podejrzanego. Dziesięć lat później córka zgłasza na policję molestowanie... Za chwilę okaże się że reprezentuje ją znany adwokat i domaga się ..... zeta, to naprawdę nie wygląda na zadośćuczynienie tylko zwykłe wyłudzenie. :( Zastanawiam się ile dostanę negatywów - pewnie z setkę....

 • seznam

  Oceniono 46 razy 28

  Światek filmowy i telewizyjny to erotyczne bagno. Najgorsze jest to, że później te wszystkie zdrady, romanse, rozwody nakręcają takie serwisy jak plotek, pudelek itp.

 • baba_jaga

  Oceniono 35 razy 11

  teraz nagle wszyscy są molestowani.............

 • mic234

  Oceniono 34 razy 6

  Rzeczywiście straszna tragedia. Podczas zdjęć facet aktorce położył rękę na tyłku. Trauma na całe życie.

 • Eryk Eks

  Oceniono 32 razy 6

  Nie słyszałem nigdy o tej Pani niestety, tytuł na stronie GW zachęcił do otworzenia i przeczytania więc przeczytałem i już wiem, że ktoś taki w ogóle istnieje. Cel tego ,,dramatycznego'' zwierzenia chyba osiągnięty. A, że po 10 latach jej się przypomniało i to akurat teraz jak molestowanie takie ,,modne'' w mediach? czysty przypadek oczywiście...

 • sselrats

  Oceniono 57 razy 5

  Ginekolog zajrzal kobiecie w gardlo a powinien...
  .
  .
  .
  .
  .
  .
  .
  .
  ...laryngolog.

 • rohan

  Oceniono 29 razy 5

  a Jarka Jakimowicza jakiś pederasta chciał wykorzystać http://wnas.pl/artykuly/7325-jakimowicz-padl-ofiara

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX