Nie żyje Agnieszka Kotlarska

10 marca w wieku 43 lat zmarła na raka aktorka Agnieszka Kotlarska. Osierociła dwójkę dzieci.

Agnieszkę Kotlarską poznaliśmy dzięki roli w jednym z odcinków serialu "Bank nie z tej ziemi" z 1993 roku. Potem wystąpiła w kilkunastu produkcjach telewizyjnych i filmowych, między innymi w filmach: "Pokuszenie", "Musisz żyć" i "U Pana Boga za miedzą". Zagrała też w kilku serialach: "Klan", "13 posterunek", "Samo życie", "Barwy szczęścia", "Plebania" czy "Szpilki na Giewoncie".

Agnieszka zagrała w wielu filmach, współpracowała z wieloma reżyserami, aczkolwiek jako pierwszy Jacek Bromski dał Jej prawdziwą szansę wykazania się zdolnościami aktorskimi w filmie i serialu "U Pana Boga za miedzą". Jej rola inspektorki Mariny Chmiel będzie z pewnością długo pamiętana - napisała w liście do portalu "Stopklatka" Katarzyna Śmiechowicz, informując o śmierci aktorki.

Agnieszka Kotlarska była absolwentką warszawskiej PWST, którą ukończyła w 1994 roku, jednak dyplom obroniła 2 lata później. Zaraz po studiach została aktorką Teatru Dramatycznego w Warszawie. Niekiedy mylono ją z modelką Agnieszką Kotlarską, zmarłą tragicznie w 1996 roku.

alex

Więcej o:
Komentarze (13)
Nie żyje Agnieszka Kotlarska
Zaloguj się lub komentuj jako gość
 • voice.of.reason

  Oceniono 130 razy 118

  No proszę. Wystarczy być mniej ładną i mniej znaną osobą niż Anią Przybylską i proszę, jakie mamy komentarze. Ech, ludzie. Obyście wszyscy zdrowi byli.

 • andrzej32

  Oceniono 60 razy 36

  Wszyscy przegramy walkę o życie. W związku z powyższym - nie walczmy lecz ŻYJMY.

 • 2mrowka Gazeta.pl

  Oceniono 92 razy 32

  Przegrywa się walkę ogólnie rzecz biorąc z życiem. I to każdy ją przegra. Tylko głupi myślą,że są nieśmiertelni. Codziennie ubywa ci te 24 godziny życia. Nie lubię określenia o przegraniu walki z rakiem.To tak jakby umierało się tylko na raka.

 • dupa_w_zupie

  Oceniono 30 razy 30

  Przykre, umarła bardzo młodo, wyrazy współczucia dla dzieci i rodziny.

 • mokryspust

  Oceniono 16 razy 16

  Piękna kobieta.

 • Gość: Gość

  0

  To takie niesprawiedliwe że odeszła taka osoba.

 • browaryr

  Oceniono 57 razy -31

  zus klaszcze.....

 • laska3

  Oceniono 170 razy -128

  Przykro, że umarła tak młodo, ale nie kojarzę tej twarzy zupełnie. Nazywanie jej "gwiazdą" i robienie z jej śmierci newsa na pierwszą stronę to chyba lekka przesada.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX