"Durczok nie ma szans, by wrócić na antenę". Komisja ds. mobbingu w TVN wkrótce ogłosi wynik śledztwa

Kamil Durczok stanął przed komisją ostatni. Na jej pytania o mobbing i molestowanie w TVN odpowiadało ok. 30 osób.

Rzecznik TVN powiedziała serwisowi Plotek.pl, że wyniki śledztwa komisja ogłosi na początku tego tygodnia. Z kolei "Gazeta Wyborcza" dowiedziała się, że Kamil Durczok najprawdopodobniej nie wróci do telewizji. Po dwóch tygodniach przesłuchań szef "Faktów" stanął przed komisją jako ostatni.

5 marca wieczorem komisja przesłuchiwała samego Durczoka. Został wezwany zaledwie kilka godzin wcześniej, tak by nie dowiedziały się o tym tabloidy. Zeznawał do późnej nocy - informuje Wyborcza.pl.
Z wypowiedzi rozmówców znających sprawę wynika, że Durczok nie ma szans, by wrócić na antenę - dodaje portal.

Według "Faktu" dziennikarz "podobno był zadowolony ze spotkania z komisją".

Po jego zakończeniu wyglądał na bardzo pewnego siebie. Po raz pierwszy od wybuchu afery na jego twarzy dało się nawet zauważyć nieśmiały uśmiech - przekonuje tabloid.

Z informacji uzyskanych nieoficjalnie przez "Gazetę Wyborczą" wynika, że komisja zebrała materiał dokumentujący "niewłaściwe zachowania" Durczoka. Zdaniem "Gazety Wyborczej", dotyczy to mobbingu i nadużywania władzy, a nie molestowania seksualnego.

Im dłużej działała komisja, tym bardziej ludzie przestawali się bać i zeznawali - dziennikarz TVN mówi anonimowo.

W TVN panować ma opinia, że komisja rzetelnie podeszła do zadania i zapewni pełny dostęp do wyników śledztwa. Szef "Faktów" zapowiedział skierowanie do sądu sprawy przeciwko "Wprost". Odmówił jednocześnie komentarzy do do czasu zakończenia prac komisji.

socha

POLUB NAS

Więcej o:
Komentarze (5)
"Durczok nie ma szans, by wrócić na antenę". Komisja ds. mobbingu w TVN wkrótce ogłosi wynik śledztwa
Zaloguj się lub komentuj jako gość
 • dodosdontquack

  Oceniono 21 razy 9

  Ten buc nie powinien sie byl w ogole na antenie pojawic. Z jakiej okazji ktos taki ma takie chody? Dziwny typek i dziwne to wszystko. Zastanawiam sie dla kogo on tak naprawde pracuje? Jakas rownie udana wersja agenta Tomka?

 • elizka51

  Oceniono 4 razy 4

  ok 8 lat temu zarabiał 60 tyś miesięcznie. Poprzewracało się facetowi w głowie, wszystkie laski się do niego wdzięczyły i wydawało mu się, ze na niego lecą, a one materialistki tylko nie chciały stracić pracy. I kółeczko się zamknęło, wpadł w ich sidła, najpierw go uwodziły, a potem oskarżyły, mogło tak być, ale nie musiało prawda? Faceci nie myślcie, że co druga na Was leci, bo to już do porzygania jak się patrzy na zachowanie co niektórych dla których jestem trochę milsza. Ogonić się nie można, a jak dotkniesz to już nie myślisz o niczym innym tylko jak go tu przelecieć, Wcale tak nie jest.

 • browaryr

  Oceniono 2 razy 2

  no to żeś sie dorobił chłopak...

 • lenore

  Oceniono 1 raz 1

  Dlaczego moje wypowiedzi n/t tej smierdzacej sprawy sa usuwane?

 • waleza

  Oceniono 26 razy -12

  to jest tak jak od pracowników żąda się rzetelnej pracy...to zaraz mobbing.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX