Bill Cosby przerwał milczenie w sprawie oskarżeń o gwałt: Nie chcą, bym rozmawiał z mediami

Oskarżany o gwałt przez kilkanaście kobiet Bill Cosby zdecydował się na wywiad w gazecie. Sprawia w nim wrażenie osoby, która chce się tłumaczyć, ale nie może. Powstrzymują go prawnicy. Zasugerował, że media nie są wobec niego neutralne.
Bill Cosby przerywa milczenie Bill Cosby: Nie chcą, bym rozmawiał z mediami. Oskarżany o gwałt przez kilkanaście kobiet, Bill Cosby zdecydował się na wywiad w gazecie. Sprawia wrażenie osoby, która chce się tłumaczyć, ale nie może. Oskarżany o gwałt przez kilkanaście kobiet, Bill Cosby zdecydował się na wywiad w gazecie. Sprawia w nim wrażenie osoby, która chce się tłumaczyć, ale nie może. Powstrzymują go prawnicy. Zasugerował, że media nie są wobec niego neutralne. Liczba kobiet, które oskarżają gwiazdora o wykorzystanie seksualne, ciągle rośnie (ofiar miało być piętnaście), a Bill Cosby określa ich słowa "insynuacjami". W rozmowach z mediami nie chciał ich do tej pory komentować. W wywiadzie dla "The New York Post" skupił się na mediach i żonie. Słuchająca go dziennikarka zwróciła uwagę, że jego głos przez telefon brzmiał "optymistycznie". - Muszę powiedzieć jedno. Oczekuję, że "czarne media" będą trzymać się najwyższego standardu dziennikarstwa z czym wiąże się neutralność wobec opisywanego tematu - stwierdził Cosby. Kobiety miały padać ofiarami komika już od lat 60. Przez cały ten okres u jego boku stała żona. Dziennikarka zapytała Cosby'ego, jak Camille radzi sobie z oskarżeniami wobec męża: - Miłość i siła kobiecości. Powtarzam, miłość i siła kobiecości. I można powiedzieć to odwrotnie. Siła kobiecości i miłość - tłumaczy dawna gwiazda telewizji. Po tych słowach Cosby wywiad uciął. Wszystko wskazuje, że rozmowie przysłuchiwali się jego prawnicy. - Oni nie chcą żebym rozmawiał z mediami - rzucił na pożegnanie.

Liczba kobiet, które oskarżają gwiazdora o wykorzystanie seksualne, ciągle rośnie (ofiar miało być 15), a Bill Cosby nazywa ich słowa "insynuacjami". W rozmowach z mediami nie chciał ich do tej pory komentować. W wywiadzie dla "The New York Post" skupił się na mediach i żonie. Słuchająca go dziennikarka zwróciła uwagę, że jego głos przez telefon brzmiał "optymistycznie".

Muszę powiedzieć jedno. Oczekuję, że "czarne media" będą trzymać się najwyższego standardu dziennikarstwa z czym wiąże się neutralność wobec opisywanego tematu - stwierdził Cosby.

Kobiety miały padać ofiarami komika już od lat 60. Przez cały ten okres u jego boku stała żona. Dziennikarka zapytała Cosby'ego, jak Camille radzi sobie z oskarżeniami wobec męża.

Miłość i siła kobiecości. Powtarzam: miłość i siła kobiecości. I można powiedzieć to odwrotnie. Siła kobiecości i miłość - tłumaczy dawna gwiazda telewizji.

Po tych słowach Cosby wywiad uciął. Wszystko wskazuje, że rozmowie przysłuchiwali się jego prawnicy.

Oni nie chcą, żebym rozmawiał z mediami - rzucił na pożegnanie.

Pierwsza domniemana ofiara, która zdecydowała się oskarżyć komika to Andrea Costand. Na policję poszła w 2005 roku. Stwierdziła wówczas, że została wykorzystana rok wcześniej w domu Cosby'ego. Sprawa została umorzona i aktorowi nie zostały postawione zarzuty. Wkrótce potem do mediów zgłosiła się kolejna kobieta. Beth Ferrier wyznała, że została przez gwiazdę telewizji odurzona narkotykami dosypanymi do kawy i zgwałcona na tylnym siedzeniu jego samochodu. Po Ferrier zaczęły ujawniać się kolejne pokrzywdzone. Z 15 oskarżających gwiazdę telewizji, pod nazwiskiem zrobiło to jeszcze pięć innych: Barbara Bowman, Tamara Green, Joan Tarshis, Janice Dickinson oraz Therese Serignese.

socha

POLUB NAS

Więcej o:
Komentarze (14)
Bill Cosby przerwał milczenie w sprawie oskarżeń o gwałt: Nie chcą, bym rozmawiał z mediami
Zaloguj się lub komentuj jako gość
 • jimmy12

  Oceniono 115 razy 97

  Co to są "czarne media". Jakby jakiś biały oskarżony celebryta powiedział, że ma nadzieję, iż białe media zachowają neutralność, to wybuchłby gigantyczny skandal.
  Wk...wia to!

 • browaryr

  Oceniono 85 razy 23

  pomijajac fakt ze gdzie były te babcie przez tyle lat...-to niech sie stary zbok nie zasłania kolorem skory.

 • tinucha

  Oceniono 177 razy 23

  a jak dla mnie to dziwne ze babki dopiero teraz "przypomialy" sobie ze on je zgwalcil.

 • tribar

  Oceniono 151 razy 19

  Idą z gołą dupą na imprezę Playboya, żeby zwrócić czyjąś uwagę własnie tą dupą i żeby złapać sponsora, a po dziesiątkach lat przypomina im się (antyskleroza), że ktoś je klepną w tyłek. Zwykłe dziwki z parciem, żeby wziąć czyjeś pieniądze, bo inny sponsor je wykopał. To one powinny zapłacić Billowi, że pamięć im się poprawiła.

 • kamila789

  Oceniono 47 razy 9

  Wyjątkowo brutalne te gwałty musiały być, skoro pokrzywdzone dziewice przypominają sobie o nich po półwieczu. Uważam też, że Cosby powinien zostać zbadany przez lekarzy - to rzadkość, żeby facet dobijający siedemdziesiątki (a w takim był wieku, kiedy ostatnie z tych rzekomych gwałtów osobno miały miejsce) był zdolny do takich seksualnych wyczynów. Nie będę się tu wdawać w rozważania, w jakim celu szły do niego bidusie "wykorzystane w domu" i "budzące się rano ze spermą między nogami". Krótko mówiąc, znów jakieś wyciruchy zwietrzyły kasę.

 • darla152

  Oceniono 59 razy 7

  A MOŻE TYLKO DZIWKI CHCĄ ZAROBIĆ NA NIM ?????

 • Janusz Kluba

  Oceniono 14 razy 2

  Nie wierzę w te gwałty, teraz jest taka moda, co druga "przerywa milczenie" i ględzi o tym jak była molestowana przed kilkudziesieciu laty.
  Big Cosby, to jedyny czarnoskóry znany człowiek (zdaje się, że z doktoratem), który surowo osądzał swoją rasę i nawoływał ją do rzeczywistego ucywilizowania sie. Innymi slowy nie dał sie zwieśc "poprawności" polegajacej na tym, że murzynom wolno wiecej z racji koloru skóry. On widział, że to jest nadużywane, wszyscy bali sie posadzenia o rasizm i np. nauczelniach - murzyn miał zawsze zaliczone; to była i jest droga do nikąd.

  Teraz padł ofiarą bezsensownej nagonki - byc może ta jego odosobniona akcja "odbrązowiania" murzynów komuś sie nie podobała i należy go zniszczyc...

 • pawel.lewski

  Oceniono 2 razy 0

  Przestaliby się wygłupiać z takim oskarżeniem, to jest wstyd dla społeczeństwa, zwłaszcza dla czarnuchów!!!

 • pawel.lewski

  Oceniono 8 razy 0

  Po roku przypomniała sobie że została odurzona narkotykiem i zgwałcona na tylnym siedzeniu samochodu, dość świadoma była po takim odurzeniu, żeby wiedzieć co i gdzie, szmata pieprzona!

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX