Kochanka Michalea Phelpsa: Urodziłam się mężczyzną. Wyznała to światu, gdy pływak akurat trafił na odwyk

Gdy Chandler zdradziła Phelpsowi swój szokujący sekret, atleta siedział właśnie pod kluczem w ośrodku odwykowym. Dziewczyna, z którą uprawiał seks kilka tygodni wcześniej, napisała mu, że urodziła się z penisem, który potem obcięto.

Taylor Lianne Chandler urodziła się jako David Roy Fitch. Miała penisa, ale nie miała jąder. Miała macicę, ale nie miała jajników. Była hermafrodytą, obojnakiem. Mając 20-kilka lat przeszła operację korekcyjną i terapię hormonalną. Po drodze zmieniła imię i nazwisko. David przestał istnieć, narodziła się Paige Victoria Whitney. Po kilku latach Paige zmieniła się w Taylor.

W sierpniu tego roku 41-latka poznała 29-letniego wielokrotnego medalistę olimpijskiego. Odnaleźli się poprzez aplikację mobilną Tinder. Taylor odwiedziła potem sportowca w Baltimore. 21 września poszli na mecz miejscowej drużyny futbolowej i uprawiali seks na terenie stadionu.

Jedno poprowadziło do drugiego i w czasie przerwy w grze kochaliśmy się. Potem jeszcze raz. Poziom intymności jaki osiągnęliśmy był niezwykły. Dzięki niemu pierwszy raz w życiu poczułam się jak prawdziwa kobieta - mówi serwisowi Radar Online.

Michael PhelpsREUTERS

U Michaela Phelpsa wykryto ADHD, miał wtedy 7 lat. Mądrzy rodzice nadmiar energii chłopca przekierowali na basen. Efekty przeszły chyba ich oczekiwania. Aż 18 złotych medali i 26 tytułów mistrza świata w pływaniu. Karierę zakończył w 2012 r. ale po dwóch latach wrócił z emerytury i znów startuje. Zdaje się, sport nie jest dla niego już źródłem emocji. Zaczął szukać ich w zły sposób.

W październiku Phelps miał poważne kłopoty z prawem. Kolejny raz złapano go na prowadzeniu po pijanemu. Do tego jechał za szybko. Prawnik pływaka uratował go przed więzieniem i wynegocjował z sędzią terapię w ośrodku odwykowym. Tydzień przed wyjściem przyszedł mail od Taylor Chandler.

Dotąd nie odpisał, nie komentował sprawy w mediach, więc Chandler boi się o przyszłość ich "związku".

Michael to znana marka. Spotykanie się z kimś takim jak ja nie jest chyba dla niego czymś dobrym. Mam tylko nadzieję, że posłucha się głosu serca, a nie menadżera - mówi Taylor.

Sława sportowca, z której ona sama zdaje się teraz korzystać, przełożyła się na liczbę wykrzykników w nagłówkach bulwarowych gazet. W większości pojawia się informacja, że Taylor Chandler urodziła się mężczyzną. O ile nagłe zainteresowanie mediów ją ewidentnie cieszy, to nazywanie jej mężczyzną jest dla niej przykre.

To dwa kroki do przodu i 100 kroków wstecz. Żyjemy w świecie wykształconych ludzi, którzy mają dostęp do wszystkich faktów o obojnactwie i tego, co ono oznacza. A jednak sprzedają mnie jako FACETA. Płaczę już od godziny - napisała na Facebooku.

Taylor ChandlerFacebook.com/TaylorLianneChandler

socha

Więcej o:
Komentarze (6)
Kochanka Michalea Phelpsa: Urodziłam się mężczyzną. Wyznała to światu, gdy pływak akurat trafił na odwyk
Zaloguj się
 • braddock

  Oceniono 48 razy 44

  Nici z odwyku. Teraz Phelps będzie pływał w gorzale.

 • forfiter_jr

  Oceniono 35 razy 31

  Ciekawe, czy gość był świadomy, czy "wszedł w temat" z pełną wiedzą.

 • tekla56

  Oceniono 25 razy 21

  Musiał być bardzo pijany żeby w ogóle ją dotchnąć.

 • m.jackson4ever

  Oceniono 15 razy 11

  Biedny Phelps :D

 • baba_jaga

  Oceniono 4 razy 4

  w sumie to trochę mu współczuję

 • browaryr

  Oceniono 7 razy 3

  musiał być mocno nayeba.ny....

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX