"The Independent", portal z Kambodży. Zagraniczne media piszą o śmierci Anny Przybylskiej

Tragiczna wiadomość obiegła cały świat.

Poczytny "The Independent", portale z Jamajki, Kambodży czy Sierra Leone - media na całym świecie pisały o śmierci Anny Przybylskiej.

Ta smutna informacja poruszyła nie tylko Polaków. Wzmianka o aktorce znalazła się m. in. jednym z najpopularniejszych serwisów "The Independent", który potem cytowało wiele tytułów z całego świata, m.in. z Kambodży, Jamajki czy Sierra Leone.

 

<< MEDIA O ŚMIERCI PRZYBYLSKIEJ >>

 

Mniej uwagi wiadomości o śmierci Przybylskiej poświęciły media z krajów sąsiadujących z Polską. Wiadomość podały jedynie strony zajmujące się sprawami Polonii.

 

karo

Więcej o:
Komentarze (11)
"The Independent", portal z Kambodży. Zagraniczne media piszą o śmierci Anny Przybylskiej
Zaloguj się
 • strynorynalium

  Oceniono 127 razy 63

  Ścierwojady prasowe wszędzie takie same...
  bo nic tak nie ożywi gazety jak trup!
  ----------------------------------------------------------------
  Proponuję wszystkim aby uszanowali pamięć Ś. P. Anny Przybylskiej poprzez nie klikanie w bannery reklamowe na stronach ciągle żerujących na jej nieszczęściu!

 • cerrie

  Oceniono 92 razy 40

  Ja powiem tylko tyle, że jak zobaczyłam po raz pierwszy informację, że Ania nie żyje, to z wrażenia aż się przeżegnałam mimo, iż nie jestem jakąś gorliwą katoliczką... Tak więc jeśli ktoś nie do końca wierzący, robi coś tak religijnego i nie robi tego na pokaz, to znaczy że to jest naprawdę niesprawiedliwe aby tak młoda kobieta odeszła.
  A jeszcze bardziej niesprawiedliwi są ci ludzie, którzy zamiast uszanować to że zmarła, to opluwają ją: Że pewnie żydówka, że kiepska aktorka, że są ważniejsze sprawy w kraju itd... Nie ma opamiętania wśród jej rodaków, to co się dziwić prasie zagranicznej, która tym bardziej niewiele miała z nią wspólnego :-/

 • lenore

  Oceniono 29 razy 9

  Przestancie juz żerowac na czyjejs smierci! Malo artykulow natrzepaliscie? Za malo wam jeszcze z reklam?????

 • tyyp

  Oceniono 5 razy 5

  ludzie przecież to my wszyscy się do tego przyczyniamy, że gazety piszą te wszystkie informacje, to jest cena jaką się płaci za dostęp do medii, do swobody wypowiedzi. To my wykupujemy internet, kupujemy gazety a cały czas się dziwimy, że publikują to co nam się nie podoba. Jest wolny wybór wchodzisz i czytasz - a jak nie chcesz to nie czytaj, proste! Nikt nikomu nie ma prawa narzucać tego co ma robić..

 • Kidler Jan

  Oceniono 17 razy 3

  Ja zwróciłem bardzo na panią Anię jak oznajmiła że poda się operacji i że jest bardzo chora ,Serce mi ścisło z troski o panią Anię ...i napisałem że ma walczyć z chorobą i że Polacy ją bardzo lubią i Kochają ...A tak ma do kogo walczyć o swoje życie dla kochającego męża i kochanych ślicznych dzieci ......Ale jak usłyszałem o śmierci że przegrała walka z chorobą to SERCE MI PĘKA .....Zasyłam tym wpisem Bliskim pani Ani Moje wyrazy współczucia ......

 • marych

  Oceniono 10 razy -2

  mało-polskie kompleksy wypływają z GW strumieniem

 • muminos1975

  Oceniono 11 razy -9

  skandal

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX