Aktor grający pastora w serialu "Siódme niebo" przyznał się do molestowania dzieci. Teraz jego prawnik wydał oświadczenie

Taśmy z nagraniem Collinsa obiegły cały świat.

Stephen Collins, grający w "Siódmym niebie" pastora Camdena, przyznał się do molestowania dzieci. Teraz prawnik aktora wydał oświadczenie, w którym zaatakował żonę.

Szokującą informację jako pierwszy podał portal Tmz.com, który dotarł do nagrania z 2012 roku i je opublikował. Wykonano je w trakcie sesji psychoterapeutycznej, w której brał udział Stephen Collins, jego żona Faya Grant (z którą jest właśnie w trakcie rozwodu) i psychoterapeuta.

Rozmowa została nagrana przez Grant bez wiedzy Collinsa. Zrobiła to, ponieważ prawo stanu Kalifornia pozwala potajemne nagrywać rozmowy w celu zebrania dowodów brutalnego przestępstwa, na przykład takiego, jak molestowanie dzieci poniżej 14. roku życia.

Na nagraniu słyszymy łamiący się głos żony aktora i jego odpowiedzi. Głos zabiera również prowadzący spotkanie psychoterapeuta.

O czym rozmawialiście? Co jej mówiłeś? - pytała go żona.
Obnażałem się... kilka razy.
Kilka razy? Mówiłeś, że raz.

Jedną z jego ofiar była dziewczynka spokrewniona z jego żoną. Ofiarą aktora padała wiele razy, gdy miała 11, 12 i 13 lat.

Kiedy się obnażałeś, miałeś erekcję? - pytała go żona.
Nie, to znaczy... możliwe, że częściowo.

Ale dziewczynka nie była jego jedyną ofiarą. Kolejne fragmenty nagrania są jeszcze bardziej szokujące. Jest między innymi przyznanie się, że w pewnym momencie jej ręka znalazła się na jego penisie.

Stephen Collins z żoną Faye GrantBulls

Teraz głos zabrał aktor, który za pośrednictwem swojego prawnika Marka Vincenta Kaplana, zaatakował żonę, sugerując, że wielokrotnie używała ona tych taśm w celu wyciągnięcia od Collinsa pieniędzy. Według prawnika mowa jest o milionach dolarów. Działania Faye nazwał wprost szantażem.

Kiedy jej żądania zostały odrzucone, Faye usiłowała - bez sukcesu -  sprzedać materiał różnym ludziom. Wydaje się, że w końcu znalazła osoby, które zainteresowały się taśmą. Nie jest dla mnie zaskakujące, że wydarzyło się to w przeddzień sprawy rozwodowej. Ona chce dostać kilka milionów dolarów więcej, niż jej się należą.

Według informacji, do których dotarł portal TMZ, nagrane na taśmie wyznanie, dotyczy spraw, które wydarzyły się około 20 lat temu.

Sprawa Collinsa wywołała w wielka burzę w świecie show-biznesu. Aktor został natychmiast wyrzucony z obsady filmu "Ted 2". Z kolei emisja serialu "Siódme niebo" w UP TV została wstrzymana. Aktor wystąpił też ze związku aktorów SAG-AFTRA.

Wiadomo już, że nagranie jest w rękach specjalnej jednostki policji z Nowego Jorku. Przedstawiciele policji powiedzieli, że "ofiar było przynajmniej trzy", a śledztwo dotyczy "niewłaściwych kontaktów seksualnych z nieletnimi".

W nocy policja z Los Angeles została zaalarmowana, że w domu Collinsa usłyszano strzały. Na miejscu natychmiast pojawiły się radiowozy, jednak okazało się, że dom stoi psuty. Aktor był w tym czasie w zupełnie innym miejscu.

Dom Stephena CollinsaSplash News / Splash News/EAST NEWS

Popularność Stephenowi Collinsowi przyniósł serial "Siódme niebo", gdzie zagrał pastora i głowę licznej rodziny. Serial nadawany był w latach 1996-2007. Aktor bardzo często na planie występował z dziećmi. Ostatnio mogliśmy go oglądać w komedii "Głupi, głupszy, najgłupszy" i serialu "Revolution".

Teo

Więcej o:
Komentarze (24)
Aktor grający pastora w serialu "Siódme niebo" przyznał się do molestowania dzieci. Teraz jego prawnik wydał oświadczenie
Zaloguj się lub komentuj jako gość
 • extremer

  Oceniono 136 razy 130

  śledztwo dotyczy "niewłaściwych kontaktów seksualnych z nieletnimi".

  To są też "właściwe" kontakty seksualne z nieletnimi?

 • dupa_jan

  Oceniono 105 razy 75

  A bandycki, chamski tytuł na głównej stronie - "Pastor .... przyznał się do molestowania nieletnich". Niech się wdrukuje w podświadomość. Sku..syńskie, sowieckie metody psychomanipulacji. Dalej nie jest wam wszystko jedno.....

 • cromio

  Oceniono 83 razy 65

  Nie wiem, czemu to przeczytalem. Rzygać mi się chce, że ktoś to przekazuje, ktoś drukuje, ktoś tłumaczy a ja, baran, to czytam.
  To jest chore. Na co mi to?

 • ciotka_ltd

  Oceniono 70 razy 56

  Pocalujcie sie w dupe akwizytorzy reklam z Agory! Jaki pastor, do jasnej cholery? Aktorzyna serialowy, a ci maja pedofilskie ciagoty - to juz kolejny z dluzszej serii, radze przyjrzec sie i aktorzynom polskim, bo przy awansie na "celeba" takim smieciom zwykle odbija.:)

 • dzony.d

  Oceniono 100 razy 50

  Regularnie na łamach tej gazety czytuję informacje - pisane w tonie aprobującym lub przynajmniej neutralnym - o ludziach, kórzy chodzą nago po swych mieszkaniach, także w obecności dzieci. Ostatnio był tego typu materiał o Najsztubie. Teraz nagle okazuje sę, że obnażenie się przy nieletniej jest "brutalnym przestępstwem", usprawiedliwiającym pogwałcenie tajemnicy terapii. Ten Collins tych dziewcząt nie udusił, nie zgwałcił, nie dotykał nawet - tyle, że się przed nimi rozbierał. Jakże daleko środowisko agorowe odeszło od swej postawy wobec np. Romana Polańskiego, który 13-latkę odurzył jakimiś napojami (alkohol z "dodatkami") i wydmuchał od tyłu, a mimo to był na tych łamach broniony.

  Swoją drogą ciekaw jestem, czy teraz w stanie Kalifornia, albo i gdziekolwiek w USA, możliwa jest w ogóle jakaś psychoterapia. Znany aktor, chcąc poradzić sobie ze swym ekshibicjonizmem, podjął terapię, w trakcie której szczerze, z zaufaniem wobec żony i terapeuty, przyznał się do niestosownych zachowań. I oto jego wyznania na terapii, zamiast pozostać dozgonną tajemnicą trójki uczestniów, zostały potajemnie nagrane i publicznie ogłoszone! Teraz już tylko kompletny osioł zgłosi się z jakimkolwiek osobistym problemem do terapeuty.

 • antonow

  Oceniono 41 razy 39

  Aktor grający pastora a pastor - to wielka różnica, jednak nie dla redakcji gazeta.pl

 • jj3

  Oceniono 41 razy 9

  po prostu wczuł się w rolę

 • piecesofme

  Oceniono 6 razy 2

  Dlaczego mnie to nie dziwi... ;)

 • browaryr

  Oceniono 19 razy 1

  obcinamy jaja-dajemy zjeśc-potem pana wieszamy-proste.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX