Aktor "Siódmego nieba" przyznał się na nagraniu do molestowania nieletnich. "Były przynajmniej trzy ofiary"

Stephen Collins, grający w "Siódmym niebie" pastora Camdena, przyznał się do molestowania dzieci. Jego wypowiedzi są drastyczne.

Szokującą informację jako pierwszy podał portal Tmz.com, który dotarł do nagrania z 2012 roku i je opublikował. Wykonano je w trakcie sesji psychoterapeutycznej, w której brał udział Stephen Collins, jego żona Faya Grant (z którą jest właśnie w trakcie rozwodu) i psychoterapeuta.

Rozmowę nagrała Grant bez wiedzy Collinsa. Było to możliwe, ponieważ prawo stanu Kalifornia dopuszcza potajemne nagrywanie rozmów w celu zebrania dowodów brutalnego przestępstwa, na przykład takiego, jak molestowanie dzieci poniżej 14. roku życia.

Na nagraniu słyszymy łamiący się głos żony aktora i jego odpowiedzi. Głos zabiera również prowadzący spotkanie psychoterapeuta.

O czym rozmawialiście? Co jej mówiłeś? - pytała go żona.
Obnażałem się... kilka razy.
Kilka razy? Mówiłeś, że raz.

Jedną z jego ofiar była dziewczynka spokrewniona z jego żoną. Ofiarą aktora padała wiele razy, gdy miała 11, 12 i 13 lat.

Kiedy się obnażałeś, miałeś erekcję? - pytała go żona.
Nie, to znaczy... możliwe, że częściowo.

Dziewczynka nie była jedyną jego ofiarą, a inne fragmenty nagrania są jeszcze bardziej szokujące. Jest między innymi przyznanie się, że w pewnym momencie jej ręka znalazła się na jego penisie.

Tmz.com informuje, że nagranie jest już w rękach specjalnej jednostki policji z Nowego Jorku, której funkcjonariusze polecieli do Los Angeles w celu przesłuchania Stephena Collinsa. Przedstawiciel nowojorskiej policji powiedział portalowi, że "ofiar było przynajmniej trzy", a śledztwo dotyczy "niewłaściwych kontaktów seksualnych z nieletnimi". Portal usiłował skontaktować się z rzecznikiem aktora, jednak bezskutecznie.

Stephen CollinsPr Photos

alex

Więcej o:
Komentarze (7)
Aktor "Siódmego nieba" przyznał się na nagraniu do molestowania nieletnich. "Były przynajmniej trzy ofiary"
Zaloguj się lub komentuj jako gość
 • cinek_to_ja

  0

  Stary pedofil.

 • cometto

  0

  W zasadzie to nic takiego, podobne historie opowiadał pupilek lewactwa, euro-pasożyt z zawodu Daniel Cohn-Bendit.

 • koja

  0

  Co jest z tymi ludźmi?

 • olaboga

  0

  A tyle lat pastora grał...

 • toro567

  0

  fuj..obrzydliwa gnida łonowa ...ochydny facet tfu...gorzej niz zwierze....zniewolony demonem...

 • muminos1975

  0

  to ch....

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX