Ojciec Przybylskiej też przegrał z rakiem. Bała się, że i ją to czeka? "Dlatego sama chciałam być szybko rodzicem"

Tata aktorki również umarł młodo.

Anna Przybylska przegrała walkę ze złośliwym nowotworem trzustki. Dwadzieścia lat temu na raka umarł także jej ojciec.

Aktorka miała 35 lat - była pełną energii i życia kobietą, dla której najważniejsza była rodzina. Walczyła o prywatność swoją i trójki ukochanych dzieci, często manifestowała miłość i przywiązanie, jakim darzyła partnera, Jarosława Bieniuka. W wywiadzie dla "Gali" przyznała, że dom jest dla niej tak ważny nie bez powodu.

Gwiazda miała 16 lat, gdy na raka zmarł jej 52-letni ojciec. Od chwili diagnozy do śmierci minęło zaledwie 1,5 miesiąca. Młoda Anna Przybylska nie mogła pogodzić się z tym, że jej tata odszedł tak wcześnie i niespodziewanie:

Wbiłam sobie do głowy, że szybko muszę mieć dziecko. Wcześnie straciłam ojca, może dlatego.... Zachorował nagle na raka, zmarł w półtora miesiąca od postawienia diagnozy. 52 lata. Bardzo mi go brakowało, miałam 16 lat, kiedy odszedł i moje poczucie bezpieczeństwa się rozsypało. Dlatego sama chciałam być szybko rodzicem, bo nawet jak zachoruję - myślałam - to dzieci będą już duże i sobie poradzą. Za chwilę będę mieć 34 lata, ciągle odliczam dni i myślę, co jeszcze mogę zrobić - mówiła w dwutygodniku.

!Bieniuk Jaroslaw, Przybylska AnnaKapif

Aktorka osierociła trójkę dzieci: córkę Oliwię (12 lat) i dwóch synów - Szymona (9 lat) oraz Jana (3 lata).

jus

Więcej o:
Komentarze (4)
Ojciec Przybylskiej też przegrał z rakiem. Bała się, że i ją to czeka? "Dlatego sama chciałam być szybko rodzicem"
Zaloguj się lub komentuj jako gość
 • daniellap

  Oceniono 47 razy 39

  Ojciec Anny Przybylskiej nie był chyba osobą publiczną? Dajcie święty spokój i jemu, i całej ich rodzinie. Przestańcie grzebać w trumnach.

 • lubie_pieski.

  Oceniono 23 razy 23

  Jest mi tak smutno, że umarła, nie mogę w to uwierzyć :( Jeszcze te pożal się Boże "portale plotkarskie" zarabiają na śmierci pani Anny, okazując brak szacunku. Jeden news, dwa - i już wystarczy. Byście się za nią pomodlili, a nie piszecie, jaka to była wspaniała, a tak naprawdę nie macie o czym pisać :\

 • strynorynalium

  Oceniono 26 razy 22

  Dajcie o niej jeszcze z jakieś 100 niusów, w nagrodę wszyscy 2 razy częściej popykamy w bannery reklamowe cobyście nażarli się na trupie nie gorzej niż inne pudsrelki.

 • marekzielanik

  Oceniono 13 razy 9

  Najładniejsza Polska aktorka :( nadal nie mogę się pogodzić z jej śmiercią...

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX