Pogrzeb Anny Przybylskiej odbędzie się w czwartek. Rodzina prosi o nieskładanie kondolencji i nieprzynoszenie kwiatów

Anna Przybylska zmarła w niedzielę po długiej walce z ciężką chorobą. Na oficjalnej stronie aktorki pojawiła się informacja o dacie i miejscu planowanego pogrzebu. Rodzina prosi fanów o nieskładanie kondolencji oraz niefotografowanie ceremonii.

"Nabożeństwo żałobne w intencji Ś.P. Anny Przybylskiej odprawione zostanie 9 października 2014 roku o godz. 13:00 w Kościele pod wezwaniem Najświętszej Maryi Panny Królowej Polski przy ul. Armii Krajowej w Gdyni. Odprowadzenie do grobu nastąpi o godz. 15:00 na Cmentarzu Parafialnym przy Parafii pod wezwaniem Św. Michała Archanioła w Gdyni, Oksywie, ul. Płk. Dąbka" - czytamy na stronie Aniaprzybylska.com.

Bardzo dziękujemy za wszystkie płynące do nas wyrazy wsparcia, wspomnienia, kondolencje i modlitwy. (...) Będziemy wdzięczni za uszanowanie naszej prośby i niewykonywanie zdjęć w tych niezwykle trudnych dla nas chwilach.  Prosimy o nieskładanie kondolencji. Prosimy również o nieprzynoszenie kwiatów. Rodzina

Bliscy zmarłej mają jednak dla jej fanów inny sposób na okazanie szacunku. Chętni proszeni są o datki oraz wpłaty na konto gdyńskiego hospicjum.

Podczas uroczystości pogrzebowych odbędzie się kwesta na Hospicjum im. Świętego Wawrzyńca w Gdyni, poświęcona pamięci Zmarłej, która przez wiele lat angażowała się w pomoc na rzecz potrzebujących i chorych. Działalność bliskiego sercu Anny Hospicjum można wspomóc, kierując datki na konto: Stowarzyszenie Hospicjum im. Św. Wawrzyńca Dom Hospicyjny dla Dzieci „Bursztynowa Przystań”, 75 1240 3510 1111 0000 4318 2794, Bank PEKAO SA II O/Gdynia.

Swój żal fani mogą wyrazić w księdze kondolencyjnej, która zostanie wyłożona w Gdynia InfoBox przy ul. Świętojańskiej 30 w dniach 7-10 października. Wpisy można składać w godzinach 10:00-19:00.

aga

Więcej o:
Komentarze (45)
Pogrzeb Anny Przybylskiej odbędzie się w czwartek. Rodzina prosi o nieskładanie kondolencji i nieprzynoszenie kwiatów
Zaloguj się lub komentuj jako gość
 • m.jackson4ever

  Oceniono 13 razy 13

  Nie ma nic gorszego niż ludzie skladajacy kondolencje..
  Robienia zdjęć na pogrzebie też nie rozumiem, policja powinna stac przy wejściu i nie wpuszczac tych pie******** paparara

 • Anna ESz.

  Oceniono 11 razy 11

  Już się boję. Na pogrzebie Ś.P. Gabrieli Kownackiej, panowie z aparatami wpychali uczestników pogrzebu w śnieg, aby tylko z bliska sfotografować znane osoby. Dobrze by było gdyby mądrzy, silni, młodzi Gdynianie zorganizowali się, aby zapobiec podobnym zachowaniom na czwartkowym pogrzebie!

 • piecesofme

  Oceniono 9 razy 9

  Bardzo dobry pomysł ze zbiórką pieniędzy na rzecz hospicjum. Kwiaty i tak by zwiędły a ta zbiórka bardzo pomoże innym potrzebującym, takim jak Ania.

 • kristofor

  Oceniono 8 razy 8

  Polacy oczywiście będą mieli prośbę rodziny w du**e bo Oni MUSZĄ przecież tam być i "kwiata" złożyć i przy okazji gwiazdy zobaczyć. Taka jest polska mentalność właśnie. Niestety...

 • M Hajduk

  Oceniono 7 razy 7

  Nie chcemy żadnych zdjęć z pogrzebu . Prawdziwi fani i tak zapamiętają ją uśmiechniętą i szczęśliwą z rodzina u boku. Kondolencje....ból jest ponad wszystkie słowa....

 • kawkoska

  Oceniono 6 razy 6

  to hieny sa,co robili na pogrzebie corki Kolskiej? i te tytuly....niech im Bog wybaczy

 • Kuzyn Królika

  Oceniono 5 razy 5

  Nie widziałem żadnego jej filmu, seriali nie oglądam, ale i tak mnie wkurza, że takie śliczne dziewczyny też muszą umierać. Co za cholerny los :-(

 • ganimedes

  Oceniono 4 razy 4

  Apeluję do tego portalu i innych, mu podobnych , o uszanowanie woli rodziny i nierobienie zdjęć . Dotyczy to także postronnych ludzi uczestniczących w ceremonii . Proszę !

 • mashak

  Oceniono 3 razy 3

  Apele apelami, a ludzie i tak swoje.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX