Wojewódzki w Rock Radio: W zasadzie nie wiem, co powiedzieć. Zadedykował Przybylskiej wyjątkowy utwór

"Dzisiaj początek nietypowy".
"Co się stało kwiatom" Wojewódzki w Rock Radio: "W zasadzie nie wiem, co powiedzieć". Swoją audycję w Rock Radiu Kuba Wojewódzki otworzył w poniedziałek klasyczną piosenką zespołu Breakout, "Co się stało kwiatom", dedykowaną Annie Przybylskiej. Swoją audycję w Rock Radiu Kuba Wojewódzki otworzył w poniedziałek klasyczną piosenką zespołu Breakout, "Co się stało kwiatom". Kuba Wojewódzki zadedykował ten utwór zmarłej w niedzielę Annie Przybylskiej. - Dzisiaj początek nietypowy. W zasadzie nie wiemy co powiedzieć. Zadedykujemy więc po prostu tę piosenkę - powiedział, i dodał, kiedy utwór już wybrzmiał: "To było nasze małe pożegnanie". Anna Przybylska kilka razy gościła w show Kuby Wojewódzkiego. Bardzo się lubili. - Zakochana jestem absolutnie w tobie. Przede wszystkim w twoim mózgu. Kawałek jego co wieczór tak possać... Kawałeczek! Ja bym sobie go moczyła w szklance - żartowała w jego programie w 2009 roku. - Podarowała mu wtedy zdjęcie podpisane "Ja bez retuszu" - wspominał Wojewódzki. - To jest a propos tej seksbomby i tego, że zawsze nienagannie wyglądam. Okazuje się, że nie - śmiała się wtedy.

Swoją audycję w Rock Radiu Kuba Wojewódzki otworzył dzisiaj klasyczną piosenką zespołu Breakout, "Co się stało kwiatom".

Kuba Wojewódzki zadedykował ten utwór zmarłej w niedzielę Annie Przybylskiej.

Dzisiaj początek nietypowy. W zasadzie nie wiemy co powiedzieć. Zadedykujemy więc po prostu tę piosenkę - powiedział, i dodał, kiedy utwór już wybrzmiał: To było nasze małe pożegnanie.

Anna Przybylska kilka razy gościła w show Kuby Wojewódzkiego. Bardzo się lubili.

Zakochana jestem absolutnie w tobie. Przede wszystkim w twoim mózgu. Kawałek jego co wieczór tak possać... Kawałeczek! Ja bym sobie go moczyła w szklance - żartowała w jego programie w 2009 roku.

Podarowała mu wtedy zdjęcie podpisane "Ja bez retuszu".

To jest a propos tej seksbomby i tego, że zawsze nienagannie wyglądam. Okazuje się, że nie - śmiała się wtedy.

A to piosenka, którą zadedykował jej Kuba Wojewódzki.

 

alex

Więcej o:
Komentarze (16)
Wojewódzki w Rock Radio: W zasadzie nie wiem, co powiedzieć. Zadedykował Przybylskiej wyjątkowy utwór
Zaloguj się
 • Oliwia Oliwia

  Oceniono 381 razy 327

  Aniulkaaa. Powiedz, że tym razem również na złość paparazzim robisz sobie żart. Proszę powiedz, że dowcipkujesz walcząc z natręctwem pseudo dziennikarzy... Na instagramie „aniablond” napisz tak jak kiedyś z zaświatów. Ania! Ty będziesz żyła zawsze. Będąc na górze, pokiwaj palcem na portale plotkarskie. Już raz się pomylili. Krzyczę do Ciebie...Aniulkaaa dziękuje Ci za rolę w „Nikosiu”, „Bokserze”, „RH+”, czy „Bilecie na Księżyc” i za tak cudne serce. Kocham, Kocham, Kocham. Mimo, że jestem kobietą Kocham Cię. Będę zawsze wysyłała dobrą energię w stronę Twojej rodziny i Twoją. Nie martw się tam na górze, tu na dole pozostało wielu cudownych ludzi. I pamiętaj. Wygrałaś, każdy dzień swojego życia. Teraz potrzebna Jesteś do wyższych celów w Niebie. Daj nam tylko znak, że już choroba Cię nie boli...Jeszcze raz odpoczywaj w spokoju nasz narodowy Cudzie. Dziś zrozumiałam, że żyjemy za szybko i za szybko umieramy. Czas zwolnić.

 • kats

  Oceniono 343 razy 313

  Idealny utwór dla Niej... Bez patosu i dramatycznych uniesień. Taka była Anna; prawdziwa, skromna, delikatna twardzielka.

 • jagi

  Oceniono 244 razy 216

  Boże,ja też nie wiem,...co powiedzieć?Ania zanim odeszła,powiedziała dużo mądrych słów,wręcz celebrowała rodzinę!Podkreślała jej wartość,...myślę,że to powinno nam dać do myślenia,...kiedyś powiedziała "przeprosiłam się z Panem Bogiem",...na nowo odkryła wartość wiary,mówiła,że otrzymała dużo siły,żeby się zmierzyć z nieuniknionym,...tak,jesteśmy tutaj tylko na chwilkę i nie powinniśmy o tym nigdy zapominać,...wielu obcych ludzi jest naprawdę wstrząśniętych jej odejściem,...zapracowała sobie na szacunek ludzi,taka zawsze uśmiechnięta,taka normalna,...strasznie mi przykro,żal mi jej bliskich,bardzo ,bardzo im współczuję.Śpij w pokoju Aniu,...

 • Lech Jaszczyk

  Oceniono 141 razy 139

  ...najpiękniejszy polski blues dla najpiękniejszej polskiej aktorki..."...czemu kwiaty zwiędły dziś?...przecież tylko poszłaś TY ! Wielki żal i ból...dlaczego...? czyż by Aniołów w niebie zabrakło? ...pozostaje nam m.in. ten piękny blues...słucham go od ponad 40 lat i ciągle jest piękny...i tak jak była ONA... prawdziwy !

 • laska3

  Oceniono 139 razy 135

  Wojewódzki w odróżnieniu od wielu innych celebrytów, którzy głośno i na forum opłakują panią Anię, naprawdę ją znał i lubił. Pożegnanie z klasą i przejmujące.

 • zofka

  Oceniono 98 razy 80

  Przepiekny utwor. Czesto go slucham, gdy jest mi smutno. W takich sytuacjach, jak smierc Ani Przybylskiej, zastanawiam sie, czy Bog istnieje......
  Pani Aniu, na zawsze zostanie Pani w moim sercu.

 • gaciagacia

  Oceniono 85 razy 75

  Kwiatuszku... do zobaczyska!

 • adam cybulak

  Oceniono 41 razy 33

  NIEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEE!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! TO NIEMOŻLIWE!!!!!!!!!!! Zazdroszczę tym w Niebie że mają najpiękniejszego Anioła......

 • Oceniono 18 razy 18

  Czemu zwiędły dziś
  Czemu kwiaty zwiędły dziś
  Co się stało im
  Przecież tylko poszłaś ty
  Słońce wzeszło jak co dnia
  Czemu kwiaty zwiędły dziś

  Czemu milczy ptak
  Czemu milczy swoją pieśń
  Może z sobą wzięłabyś ją
  Może wzięłaś kwiatów woń
  Jedną starą suknię wzięłaś
  Jedne stare buty stąd

  Teraz jestem sam
  Teraz w mieście jestem sam
  Martwi ludzie spieszą gdzieś
  Martwe ptaki krzyczą coś
  Tyle ścieżek tyle dróg
  Deszcz już twoje ślady zmył.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX