Ostatnie wystąpienie Przybylskiej. "Jest mi przykro, że nie mogę być z państwem"

Zabawna, pogodna i ciepła - taką ją zapamiętamy.

W niedzielę wieczorem po długiej walce z ciężką chorobą odeszła Anna Przybylska. Wspominamy aktorkę i przypominamy jej ostatnie publiczne wystąpienie.

Aktorka cierpiała na raka trzustki. Przeszła operację, jednak choroba powróciła. Gwiazda w ostatnich miesiącach nie pojawiała się w mediach i nie bywała na branżowych imprezach. Cały swój czas poświęcała rodzinie - mężowi i trójce dzieci.

11 lutego 2014, Anna Przybylska otrzymała nagrodę "Viva! Najpiękniejsi". Stan zdrowia nie pozwolił jej na osobiste odebranie statuetki i podziękowanie tym, którzy w głosowaniu uznali ją za najpiękniejszą Polkę. Zobaczyliśmy ją na nagraniu, w którym wyraziła żal, że nie mogła przybyć na galę i gratulowała Piotrowi Adamczykowi:

Zawsze zastanawiam się czym państwo się kierujecie, kiedy głosujecie w plebiscycie. Wspólnym mianownikiem musi być wyraz ogromnego szacunku i sympatii, i za ten szacunek i sympatię bardzo, bardzo gorąco dziękuję. Jest mi trochę przykro i smutno, że nie mogę być z państwem, że nie mogę podziękować tak personalnie, ale robię to mentalnie i na odległość. Piotruś, mam gorąca prośbę, żebyś odebrał również moją statuetkę - mówiła aktorka.

Zabawna, błyskotliwa i serdeczna - taką Annę Przybylską będziemy pamiętać.

jus

Więcej o:
Komentarze (24)
Ostatnie wystąpienie Przybylskiej. "Jest mi przykro, że nie mogę być z państwem"
Zaloguj się lub komentuj jako gość
 • 1234qwerty

  Oceniono 45 razy 43

  Co tu komentować. SAKRAMENCKI ŻAL !!!!!!!!

 • dziwne

  Oceniono 36 razy 32

  Wielka strata, wielki szok. Tak wielki, że w tę wiadomość nie da się wierzyć. Odchodzi młoda kobieta, w wieku w którym duża część ludzi zaczyna życie od nowa. Bardzo przykre, że ci lepsi odchodzą częściej.

 • Marta Koziełek

  Oceniono 20 razy 14

  bardzo madra i pekna kobieta bęndzie nam brak twojego usmiechu i twojej osoby to wszystko jest nie sprawiedliwe !!! wyrazy spółczucia dla najbliszych spij spokoju aniu

 • dupa_w_zupie

  Oceniono 12 razy 10

  No nie wierzę, nie daliście reklamy przed filmikiem, jak to? Pewnie to przypadek choć chce wierzyć że nie więc brawo.

 • Krystyna Kapla

  Oceniono 8 razy 8

  przede wszystkim wspaniały , ciepły człowiek, szkoda tak młodego życia, ogromny żal.Podziwiam Anię jako silnego człowieka, tak dzielnie znosiła to wszystko, musiało to być dla niej bardzo trudne, nie wyobrażam sobie. Odnosze wrażenie, jakby starała się szybko żyć, tak jakby wiedziała co ją spotka. Spij słodko, promyku słoneczny.

 • justa567

  Oceniono 5 razy 5

  {*}

 • Gość: Internauta

  Oceniono 1 raz 1

  Tyle czasu już upłynęło od śmierci Anny Przybylskiej, a nadal został smutek i żal. Wybitna aktorka, wspaniała matka... Smutne. Nawet bardzo. Piękna kobieta. Straszna szkoda. Nie mogę uwierzyć, że minęło już dwa lata od jej śmierci. Miała tylko 36 lat! :-(

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX