Joanna L. miała kolizję w Warszawie. Słaby refleks? Okazało się, że jest pijana

Popularna aktorka serialowa Joanna L. wjechała swoim samochodem w inne auta. Miała 1,2 promila. Jak udało nam się dowiedzieć, nie została zatrzymana.

Agnieszka Włodarska z biura prasowego policji poinformowała nas, że do zdarzenia doszło krótko po godzinie 9. W okolicy skrzyżowania Puławskiej z Jagielską w prawidłowo jadące samochody uderzyło czarne porsche. Auto nie wyhamowało i uderzyło w tył nissana, spychając go na skodę. Informację o kolizji jako pierwszy podał portal Warszawa.gazeta.pl.

Całe szczęście uderzenie nie było zbyt mocne, samochody są trochę porysowane i nikt nie ucierpiał. Agnieszka Włodarska potwierdziła nam, że kobieta, która prowadziła porsche, miała 1,2 promila alkoholu w wydychanym powietrzu.

Nie została zatrzymana, zostanie wezwana na przesłuchanie w innym terminie. To normalna procedura w przypadku sprawców kolizji, u których wykryto alkohol - dowiedzieliśmy się na policji.

Aktorkę nie reprezentuje żadna agencja PR, nie udało nam się też uzyskać komentarza od Polsatu - Joanna L. gra jedną z głównych ról w serialu tej stacji, "Przyjaciółki" i bierze udział w drugiej edycji show "Twoja twarz brzmi znajomo".

Joanna L. jest aktorką, ukończyła PWST w Krakowie. Od wielu lat pojawia się na deskach teatru oraz małym i dużym ekranie. Pojawiła się w serialach "Kasia i Tomek", "Niania", "Na dobre i na złe", "Na Wspólnej" oraz "Prawo Agaty". Uczestniczyła również w czwartej edycji "Tańca z gwiazdami", w którym zajęła 5. miejsce. Potem zasiadała w jury programu "Got to dance. Tylko taniec". Wystąpiła również w dwóch sesjach dla magazynu "Playboy".

Prywatnie jest żoną szwedzkiego milionera, którego majątek szacuje się na blisko 19 mln euro. Należy do niego imponująca kolekcja samochodów, w których często pojawia się aktorka. W kolekcji są m.in: porsche cayenne turbo S, range rover evoque, lamborghini gallardo, maserati gran turismo czy też ferrari F430.

01.09.2014  Warszawa . Kolizja na ulicy Pulawskiej za ulica Jagielska w ktorej sprawca byla kierujaca samochodem Porsche 911 kobieta . Sprawczyni kolizji byla pijana majac w wydychanym powietrzu 1,3 promila alkoholu. .  fot. Dariusz Borowicz / Agencja Gazeta SLOWA KLUCZOWE: pijak pijany kierowca kolizja zderzenie policja celebrytaDARIUSZ BOROWICZ

Teo

Więcej o: