"Polityka" informuje o rozwodzie Marcinkiewiczów, a potem przeprasza. Powodem ostre oświadczenie Isabel

Polityk i jego żona zaprzeczają doniesieniom o rozstaniu.

Informacje o rzekomym rozwodzie państwa Marcinkiewiczów okazały się nieprawdziwe. Plotki zdementowała sama Isabel. Tygodnik "Polityka", który jako pierwszy poinformował o rozstaniu wydał już w tej sprawie oświadczenie.

O rozwodzie państwa Marcinkiewiczów poinformował w najnowszym numerze tygodnik "Polityka". Doniesieniom o rozstaniu stanowczo zaprzeczyła jednak sama Isabel Marcinkiewicz. W przesłanym do redakcji "Plejady" oświadczeniu zdementowała plotki.

Wcześniej pojawiały się informacje będące pomówieniami. Ktoś dalej kontynuuje powielanie kłamstw. Jak można dowiedzieć się o własnym rozwodzie z mediów? Na to wygląda, że można. To już nawet nie trzeba uczestniczyć w czymś, żeby być 'uczestnikiem wydarzenia'. Tego typu oszczerstwa zakłócają życie prywatne, jak i zawodowe. Osoby odpowiedzialne za te pomówienia nie pozostawiają nam wyboru i sprawa zostanie skierowana na drogę postępowania sądowego - twierdzi Izabel Marcinkiewicz.

Po oświadczeniu żony polityka redakcja wycofała się ze swojego stanowiska i przeprosiła małżeństwo za podanie takiej informacji na forum publicznym.

Serdecznie przepraszam Pana Kazimierza Marcinkiewicza i jego żonę za podanie nieprawdziwej informacji o ich rozwodzie. Błąd, który popełniłem nie był efektem złej woli, ale braku dziennikarskiej czujności. Juliusz Ćwieluch - czytamy w cyfrowym wydaniu "Polityki".

Plotki o kryzysie w pięcioletnim związku Kazimierza Marcinkiewicza i jego żony Isabel pojawiły się już na początku tego roku. Polityk i jego partnerka sprzeciwiali się wówczas publikacjom o potencjalnym rozwodzie i określali je "nieprawdziwymi i krzywdzącymi".

al

Więcej o:
Komentarze (13)
"Polityka" informuje o rozwodzie Marcinkiewiczów, a potem przeprasza. Powodem ostre oświadczenie Isabel
Zaloguj się
 • Kasia Katarzyna

  Oceniono 170 razy 146

  A co za różnica czy oni się schodzą czy rozchodzą?? Naprawdę kogokolwiek interesuje do bólu infantylny koleś z syndromem kryzysu wieku średniego i jego "poetka z Brwinowa"?

 • forfiter_jr

  Oceniono 92 razy 66

  Wychodzi na to, że Super Express to bardziej wiarygodna gazeta niż Polityka.

 • Maa Marta

  Oceniono 57 razy 51

  oj plotku, trzeba bylo napisac o pani kazimierskiej z mojego bloku. przynajmniej ta ma wiarygodne potwierdzenie swojego rozwodu.

 • krzepki_harry

  Oceniono 60 razy 48

  To ciekawe, że oświadczenie napisała (i podpisała się) pani Isabell Marcinkiewicz, a Polityka przeprasza pana Kazimierza Marcinkiewicza "i jego żonę". Czy nie powinni raczej przeprosić Isabell "i jej męża"?
  Co na to siostry feministki? ;)

 • martuchaaaa

  Oceniono 45 razy 41

  teraz będzie okładka vivy albo gali.

 • sylwiabt

  Oceniono 38 razy 26

  korzeń nie bryka - młoda zmyka :D

 • kol.3

  Oceniono 21 razy 13

  Nie wiem czy to dementi ma wielki sens, jeśli niedawno KM poinformował o wyrzuceniu żonki z domu i zszedł się ze starą żoną.

 • ewidentnie

  Oceniono 15 razy 9

  i tak sie rozwioda

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX