Jest już oficjalne stanowisko policji: Robin Williams powiesił się na pasku

Co się stało?

Na konferencji prasowej potwierdzono wcześniejsze przypuszczenia: przyczyną śmierci Robina Williamsa było samobójstwo przez uduszenie.

We wtorek o 21 czasu polskiego odbyła się konferencja prasowa dotycząca tragicznej śmierci Robina Williamsa. Biuro miejscowego szeryfa poinformowało, że aktor powiesił się w swoim domu w Tiburon. Williams został znaleziony w swojej sypialni w poniedziałek o godz. 11:55 czasu amerykańskiego przez swoją asystentkę, która zadzwoniła pod numer 911.

Ciało Williamsa zostało znalezione "w pozycji siedzącej" z paskiem zaciśniętym wokół szyi, drugi koniec paska był przyczepiony do zamkniętej szafy - poinformował porucznik Keith Boyd, zastępca głównego koronera biura w Marin County, dowiadujemy się z People.com. Na lewym nadgarstku aktor miał kilka ostrych cięć, a w pobliżu znaleziono scyzoryk.

O godz. 12.02 czasu amerykańskiego na miejsce dotarli strażacy, którzy stwierdzili zgon. Policja odmówiła odpowiedzi na pytanie, czy aktor zostawił list pożegnalny oraz czy był pod wpływem alkoholu lub narkotyków.

Pełne wyniki sekcji zwłok i testów toksykologicznych będą dostępne za ok. dwóch do sześciu tygodni. Wtedy też zostanie podana oficjalna przyczyna śmierci - powiedział zastępca koronera, czytamy na People.com.

Policja potwierdziła również, że aktor był trakcie leczenia depresji.

Vic

Więcej o:
Komentarze (5)
Jest już oficjalne stanowisko policji: Robin Williams powiesił się na pasku
Zaloguj się lub komentuj jako gość
 • marcin_tropek

  Oceniono 6 razy 6

  Niech spoczywa w pokoju. Kondolencje dla rodziny.

 • Oceniono 6 razy 2

  Bardzo smutna historia tak wielki i tak opuszczony może była szansa by żyl. Dlaczego nie otrzymal pomocy?

 • wiktor.dzik

  Oceniono 12 razy -2

  Diabeł mu pomógł i od dłuższego czasu mu bardzo pomagał.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX