Adrianna Biedrzyńska ma guza mózgu. "Jesteśmy wypruci z emocji. Najgorsze 2 godziny życia" [AKTUALIZACJA]

Aktorka jest chora.

Adrianna Biedrzyńska ma guza mózgu. Na szczęście nie jest złośliwy. O swojej chorobie poinformowała za pomocą Facebooka.

W niedzielę Adrianna Biedrzyńska na swoim Facebooku umieściła poruszający wpis, w którym relacjonuje przebieg dni: 22 i 21 lipca. Wtedy też w szpitalu w Bydgoszczy lekarze postawili diagnozę, że jej guz mózgu nie jest złośliwy.

Kochajmy się, to najważniejsze. Żyjcie tak, jak ja żyję ... Myślcie tak, jak ja... Korzystajcie i połykajcie ze smakiem każdą chwilę (...). Wczoraj znowu uciekłam spod łopaty . Od 5 rano walczyliśmy w szpitalu Biziela w Bydgoszczy. Ustalono ze mój guz mózgu NIE JEST ZŁOŚLIWY !!!!!!! Jesteśmy wypruci z emocji. Najgorsze 2 godziny życia ... CZEKANIE NA DIAGNOZĘ :((( Chociaż byłam dziwnie spokojna i uśmiechnięta :))) DZIĘKUJE LEKARZOM NEUROLOGOM SZPITALA IM J. BIZIELA W BYDGOSZCZY (...) 21 LIPCA 2014 rok to moja druga data urodzenia:))) Bydgoszcz - czytamy we wpisie.

Adrianna BiedrzyńskaFot. Screen z Facebook.com/adriannajuliabiedrzynska

Adrianna BiedrzyńskaFot. Screen z Facebook.com/adriannajuliabiedrzynska

AKTUALIZACJA

Wyznanie 52-letniej aktorki bardzo poruszyło jej fanów na Facebooku, którzy życzyli jej szybkiego powrotu do zdrowia i w ciepłych słowach wspierali Biedrzyńską. Kilka godzin temu podziękowała za wsparcie

DZIĘKUJĘ !!! BARDZO BARDZO DZIĘKUJĘ ZA TYLE CUDOWNYCH CIEPŁYCH SERDECZNYCH SŁÓW !!! O matko, nie spodziewałam się. Jestem wzruszona i szczęśliwa .Kilka miesięcy temu, długo zastanawiałam się czy założyć taką stronę . Teraz wiem, że to była świetna decyzja. Dzięki Wam wiem że są kochani, serdeczni ludzie. Pozdrawiam Was kochani ciepło. Życzę duzo miłości wiary i nadziei - napisała Biedrzyńska na FB.

Adrianna BiedrzyńskaFot.WBF

karo

Więcej o:
Komentarze (10)
Adrianna Biedrzyńska ma guza mózgu. "Jesteśmy wypruci z emocji. Najgorsze 2 godziny życia" [AKTUALIZACJA]
Zaloguj się
 • majapola

  Oceniono 63 razy 59

  super , że niezlosliwy , powodzenia w dalszym leczeniu, będzie dobrze! !!!!!!!

 • majapola

  Oceniono 23 razy 19

  super

 • koja

  Oceniono 15 razy 15

  Rozumiem ją . To wielka radość taka wiadomość. Zdrowia życzę:)

 • ewanja

  Oceniono 22 razy 8

  dziwie się,że informuje wszem i wobec o takich osobistych problemach,ja bym chciala uniknąc rozgłosu w takiej sprawie,nie ma innych powodów,zawodowych?

 • Daniel Nomatter

  Oceniono 3 razy 3

  W sobotnie popołudnie przy stoisku Grycana w Galerii Pomorskiej w Bydgoszczy ta wielka dama nie zachowywała się jakby miała guza mózgu. To bezczelne babsko op...lało pracowniczkę stoiska bo nie miała w sprzedaży sorbetów do picia a przecież za granicą jej wysokość Grace Kelly sorbet piła więc na jej skinienie w ofercie tej firmy powinny się takowe pojawić. Kiedy stałem za tym babskiem obstawiałem że powodem jej zachowania może być kilka głębszych a nie jakiś guz.... Wstydź się Adrianno tak samo, jak wstydził się Ciebie i Twojego zachowania Twój towarzysz :)

 • jakubgrabowski

  Oceniono 63 razy -47

  Nie kojarzę, co to za osoba.

 • apostazjakatole

  Oceniono 93 razy -71

  no to teraz zrzutka ogolnopolska na leczenie w niemczech jak w przypadku malgorzaty braunek i stawiamy nowa wille za to ;)

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX