Lopez wyglądała pięknie. Ale postanowiła wstać i czar prysł. Naprawdę chciała to pokazać?! Coś nie chce nam się wierzyć

Podobno nie ma ideałów, ale ostatnio przypuszczaliśmy, że piosenkarka niebezpiecznie zbliża się do perfekcji. Piękna, wysportowana, świetnie ubrana... Do czasu.

 

Jennifer Lopez odwiedziła show Jimmy'ego Fallona w stylizacji, o której chyba szybko będzie chciała zapomnieć. Może wykorzystała już wszystkie propozycje stylistów, a może po prostu chciała "zaszaleć" - nie wiemy. Ale to na pewno nie był dobry pomysł.

Póki gwiazda siedziała, wszystko wydawało się w porządku. To nawet delikatnie powiedziane - błyszczała jak zawsze, a delikatny róż sweterka podkreślał jej dziewczęcą urodę i ciemną karnację. Na jej długą satynową spódnicę właściwie nie zwrócilibyśmy uwagi. Dopóki Lopez nie wstała i nie okazało się, że to wcale nie jest spódnica. To okropne spodnie. Za długie, zbyt obszerne, odbierające gwieździe, (a raczej jej "dołowi") jakikolwiek kształt i seksapil.

 

<< ZOBACZ ZDJĘCIA >>

 

Sytuacja jest kompletnie odwrotna do tej, którą opisywaliśmy kilka dni temu - w tamtym przypadku Jennifer wyglądała mniej korzystnie właśnie wtedy, gdy usiadła.

Przy takim tempie "bywania" takie dwie wpadki to nie koniec świata. Ale radzimy - Jennifer, wyrzuć te spodnie.

jus

Więcej o:
Komentarze (15)
Lopez wyglądała pięknie. Ale postanowiła wstać i czar prysł. Naprawdę chciała to pokazać?! Coś nie chce nam się wierzyć
Zaloguj się lub komentuj jako gość
 • browaryr

  Oceniono 254 razy 244

  dobra dobra nie takie spodnie nie taka koszulka nie taki makijaz nie dobrze ze wstała nie dobrze ze siedzi--a poł redakcji przy jej zdjeciach na ręcznym jedzie...

 • astreblue

  Oceniono 233 razy 217

  ostatnio czepialiście się, bo usiadła i to był jej błąd. to co ma robić? lewitować w powietrzu? i tak źle, i tak nie dobrze

 • chris123

  Oceniono 127 razy 123

  Czemu zawsze piszesz w liczbie mnogiej ze NIE CHCE NAM SIE WIERZYC albo ze NIE WIDZIELISMY zawsze w liczbie mnogiej CZY TO ZNACZY ZE JEST WAS WIECEJ TAKICH CZUBKOW JAK JEDEN?

 • forfiter_jr

  Oceniono 65 razy 43

  Ona świetnie wygląda nawet w takich pantalonach, chociaż nie rozumiem takiego wyboru. Przecież ma bardzo zgrabne nogi, które śmiało może eksponować.

 • stach_79

  Oceniono 15 razy 13

  Kąpała się w mleku to wygląda! Przecież jak masz tyle kasy można utrzymać urodę do 50tki więc nie wiem czym się podniecać

 • sara503

  Oceniono 12 razy 12

  Wiemy, że Sara Bernardt była delkatnie mówiąc, niezbyt atrakcyjną zewnętrznie kobietą, ale zapisała się w historii jako genialna aktorka. Spójrzcie na zdjęcia Edith Piaf, wróbelka paryskiego, a jak kobieta śpiewała, i była ubóstwiana. Czy ktoś dokładnie wie, jak wyglądało ciało Mozarta, zeszpeconego w wieku 7 lat śladami po ospie. W naszych czasach kultu ciał te osoby nie miałyby sans, albo musieliby przechpdzić drakońskie diety i operacje plastyczne, co bezsprzecznie nie pozostałoby bez wpływu na stan ich intelektu i poziom twórczości.....
  W Wikipedii doczytalibyśmy, że Mozart miał ...kg wagi i ... wzrostu, ewentualnie - ...cm w tali...

 • rdx

  Oceniono 52 razy -24

  Dość zabawne ma te pantalony! Wygląda trochę jak bohaterowie "Alladyna" Disneya. Tak czy inaczej - Lopez zawsze wydaje mi się osobą niesympatyczną i wredną.

 • Andre Benoit

  Oceniono 43 razy -29

  Nastepne bimbo, ktore wyr...lo sobie kariere. Beztalencie z duza D i cycorami.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX