Plan Kate Moss wydawał się genialny, paparazzo miał być bez szans. Specjalistę jednak nie tak łatwo zmylić

Kate Moss biegająca w obcisłych jeansach po ulicach Paryża niczym kameleon nagle zmieniła wygląd. Weszła do budynku w jednym stroju a wyszła w innym. Czy aby na pewno?

Paparazzi złapali Kate Moss w jej ulubionych botkach Alaia i chłopięcej koszuli ukrytej pod sweterkiem spiętych luźno paskiem. Nad strojem dominowała różowa kurtka. Zdecydowanie ten ostatni element stroju nie jest czymś, co Moss zwykła nosić. Bliżej jej do skór i ćwieków rockandrollowca. A jednak.

<< SPRYTNA METAMORFOZA KATE MOSS >>

Tego samego fotograf "upolował" ją ponownie, ale już w innym stroju. Pozornie. Przyglądając się dokładniej widać, że zdjęła pasek i sweterek schowała zapewne w torbie. Zostały buty i... no właśnie. Kate Moss założyła kurtkę na odwrotną stronę i nagle jej strój zyskał wojskowe barwy. Dwa różne stroje w jednym. Czy to narodziny nowego trendu w modzie? Czy może nowy sposób na paparazzi?

KATE MOSS SKOŃCZYŁA 40 LAT! ZOBACZ JEJ NAJSEKSOWNIEJSZE NAGIE ZDJĘCIA >>

socha

Więcej o:
Komentarze (1)
Plan Kate Moss wydawał się genialny, paparazzo miał być bez szans. Specjalistę jednak nie tak łatwo zmylić
Zaloguj się lub komentuj jako gość
  • Gram Grająco

    Oceniono 5 razy 1

    Nowy trend? Zapomniał wół jak cielęciem był? To już się nie pamięta szału kurtkowego jaki był w Polsce paręnaście lat wstecz? Dwustronne kurtki (głownie kolor zielony militarny a w środku pomarańczowy) nosili łysole w glanach. Zawsze taką kurtkę chciałam mieć, teraz mnie nie kręci ani tamta ani ta u Kate Moss. Nim napiszecie artykuł zweryfikujcie "nowość" a nie puszczajcie kłamstwa dalej!!! Nowy trend, żal...

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX