Ostatnio kipiała seksapilem i przyciągała spojrzenia. Dlaczego założyła więc to?! Powrót "Bożenki" na salony

Przecież Kaczorowska wie, jak używać seksapilu. Ale tym razem zapomniała go ze sobą zabrać.
Powrót "Bożenki" na salony Kaczorowska wie, jak używać seksapilu. Tym razem zapomniała go ze sobą zabrać Agnieszka Kaczorowska podoba się mężczyznom i chętnie podkreśla swoją idealną figurę. Bożenka z "Klanu" jest skromna i grzeczna, a jej styl często przypada do gustu tylko starszym paniom. Tancerka pomyliła ściankę z planem? Rozumiemy, że centrum handlowe to nie wybieg dla modelek. Ale w takiej "mdłej" spódnicy, bezkształtnej bluzce i przypadkowo dobranym szaliku Kaczorowska trochę przesadziła z "luzem". Gdyby to chociaż wyglądało na swobodny, młodzieżowy look. Ale spójrzcie tylko na kozaki i torebkę - aktorka chyba naprawdę zabrała je z garderoby "Klanu". Do tego okulary przeciwsłoneczne podtrzymujące włosy - w pochmurny dzień taka "ozdoba" jest zdecydowanie zbędna (w inne też). Trudno w to uwierzyć, ale na drugiej imprezie było jeszcze gorzej. Zwyczajna sukienka i nieco dziwny płaszcz dałyby jeszcze radę. Ale kalosze?! Miało być oryginalnie, a wyszło, jakby Kaczorowska przedzierała się na bankiet przez ulewne deszcze i głębokie błota. Złota polska jesień nie wymaga aż takich poświęceń. Fryzurę w stylu "u cioci na imieninach" przemilczymy. Choć Kaczorowska przyznaje, że postać, którą gra w serialu, ma niewiele wspólnego z jej osobą, patrząc na te zdjęcia, trudno nam w to uwierzyć. Ostatnio jej nowych seksownym stylem zachwycaliśmy się bardzo często. Mamy ogromną nadzieję, że powrót "Bożenki" był tylko tymczasowy.

Agnieszka Kaczorowska podoba się mężczyznom i chętnie podkreśla swoją idealną figurę. Bożenka z "Klanu" jest skromna i grzeczna, a jej styl często przypada do gustu tylko starszym paniom. Tancerka pomyliła ściankę z planem?

Rozumiemy, że centrum handlowe to nie wybieg dla modelek. Ale w takiej "mdłej" spódnicy, bezkształtnej bluzce i przypadkowo dobranym szaliku, Kaczorowska trochę przesadziła z "luzem". Gdyby to chociaż wyglądało na swobodny, młodzieżowy look. Ale spójrzcie tylko na kozaki i torebkę - aktorka chyba naprawdę zabrała je z garderoby "Klanu". Do tego okulary przeciwsłoneczne podtrzymujące włosy - w pochmurny dzień taka "ozdoba" jest zdecydowanie zbędna (w inne też).

Trudno w to uwierzyć, ale na drugiej imprezie było jeszcze gorzej. Zwyczajna sukienka i nieco dziwny płaszcz dałyby jeszcze radę. Ale kalosze?! Miało być oryginalnie, a wyszło, jakby Kaczorowska przedzierała się na bankiet przez ulewne deszcze i głębokie błota. Złota polska jesień nie wymaga aż takich poświęceń. Fryzurę w stylu "u cioci na imieninach" przemilczymy.

 

<< ZOBACZ ZDJĘCIA >>

 

Choć Kaczorowska przyznaje, że postać, którą gra w serialu ma niewiele wspólnego z jej osobą, patrząc na te zdjęcia trudno nam w to uwierzyć. Ostatnio jej nowych seksownym stylem zachwycaliśmy się bardzo często. Mamy ogromną nadzieję, że powrót "Bożenki" był tylko tymczasowy.

jus

Więcej o:
Komentarze (5)
Ostatnio kipiała seksapilem i przyciągała spojrzenia. Dlaczego założyła więc to?! Powrót "Bożenki" na salony
Zaloguj się lub komentuj jako gość
 • Aleksandra R.

  Oceniono 34 razy 28

  O Jezu, dziewczyna nie może się skromnie ubrać, nie odsłaniając dekoltu i nóg? Dobrze wygląda. Świeżo i kobieco. Gdyby zaś ubrała się inaczej, pewnie pialibyście, jak wulgarnie i wyzywająco.

 • woal

  Oceniono 16 razy 10

  wygląda normalnie, ot czepiacie się

 • kasia82kasia82

  Oceniono 6 razy 2

  jakby to założyła kożuchowska to byście ją chwalili

 • qula

  Oceniono 10 razy -8

  za duzo jej ostatnio wszedzie,szeroka w biodrach,nie ma talii.

 • cerrie

  Oceniono 20 razy -14

  Wy to wiecie kochani redaktorzy jak rozbawić człowieka nawet w tak paskudną pogodę za oknem :-D Czyżby "Bożenka" chciała wkręcić się do programu "Rolnik szuka żony"? ;-) Kalosze i kufajkę do wypadu na pole aby zbierać ziemniaki już ma. A w razie gdyby rolnik chciał ją w nagrodę za dobrą pracę zabrać na potańcówkę do remizy, to sukienkę już też ma ;-) Nieźle by wyglądała w takiej sukience na sianie, wywijając tak modnymi kaloszkami w takt jakiejś wiejskiej przytupajki.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX