Podobno przez Cruise'a Holmes schudła i zaniedbała się. Jak Katie wygląda dziś, dwa lata od rozwodu

Jak się zmienił styl Katie Holmes.

Życie Katie Holmes przypomina nieco historię z filmu. Młoda aktorka zakochuje się w dawnym idolu, biorą ślub, rodzi się dziecko, lecz nie żyją długo i szczęśliwie. Problemy miłosne odbijały się na wyglądzie Holmes. Dwa lata od rozwodu niewiele się zmieniło.

Tom Cruise jako zaangażowany scjentolog wprowadził do ich codziennego życia surowe zasady, zgodne z jego przekonaniami. Choć nigdy żadna ze stron nie podzieliła się w prasie szczegółami ich prywatnego życia, to zdjęcia gasnącej Katie Holmes pozwalały na najbardziej dojmujące przypuszczenia o tym, co dzieje się za zamkniętymi drzwiami luksusowej wilii.

Pojawienie się pierwszego dziecka - córki Suri - zdawało się nie poprawiać sytuacji. Rozpisywano się o tym, jak to Cruise nakazał traktować dziecko jako osobę dorosłą, narzucił żonie drastyczną dietę, ograniczał kontakty z bliskimi, decydował o karierze - oczywiście zawsze opierano się na relacjach anonimowych informatorów. Co nie zmienia faktu, że Holmes faktycznie rzadziej bywała na czerwonym dywanie, nosiła się coraz skromniej i zaczęła dramatycznie chudnąć.

Katie Holmes arrives at the Schoenfeld Theater for the final performance of 'All My Sons' with Suri Cruise. Pictured: Katie Holmes and Suri Cruise  Ref: SPL72371 110109  Picture by: Jackson Lee / Tom Meinelt   World RightsJACKSON LEE / TOM MEINELT/EAST NEWS/Jackson Lee / Tom Meinelt

Gdy w 2012 roku para wzięła głośny rozwód, wydawało się, że Holmes odżyła. Paparazzo częściej spotykali ją z córką na ulicy. Uśmiechała się do zdjęć, wróciła na salony. Szczerze liczono też, że niebawem zmieni powyciągane szare swetry na ubrania, które nie będą miały na celu jej ukrywać, lecz podkreślą, jaka jest piękna. Niestety, tak się nie stało. Świadczą o tym najnowsze zdjęcia aktorki.

<< ZOBACZ, JAK ZMIENIAŁA SIĘ KATIE HOLMES >>

Wraz z rozwodem odżyło życie towarzyskie Holmes na branżowych imprezach. Wtedy miło patrzy się na aktorkę. Prezentuje bez zarzutu - jej stylizacje zawsze są oryginalne, a przy tym kobiece. Szkoda, że nie możemy jej takiej oglądać na co dzień.

<< TAK HOLMES WYGLĄDA NA GALACH >>

karo

Więcej o:
Komentarze (11)
Podobno przez Cruise'a Holmes schudła i zaniedbała się. Jak Katie wygląda dziś, dwa lata od rozwodu
Zaloguj się lub komentuj jako gość
 • zuzanna15

  Oceniono 290 razy 278

  wygląda tak, jak chce wyglądać! nie po to wyrwała spod kurateli scjentologów, żeby teraz dać się zniewolić mediom i głupim pudelkom z polandii:(

 • forfiter_jr

  Oceniono 134 razy 128

  "Jak Katie wygląda dziś, dwa lata od rozwodu"
  Zupełnie jak K. Holmes. Przedziwne.

 • laska3

  Oceniono 116 razy 108

  Jest kilka takich aktorek, które zdają się wyznawać zasadę: kiedy pracuję, wyglądam jak się ode mnie oczekuje albo jak wymaga rola, na co dzień - jak chcę. Myślę tu np. o Jennifer Garner, Cameron Diaz, Mili Kunis, no i właśnie o Katie Holmes... U nas na przykład Magda Boczarska, Maria Seweryn, Olga Bołłądź... Czy to coś złego? Wg mnie, wręcz przeciwnie. Zazwyczaj te osoby są bardziej wiarygodne w odtwarzanych rolach, mniej przebija się ich wizerunek.

 • copyright

  Oceniono 33 razy 7

  niczego nie nauczyla sie z historii malzenstwa tego kurdupla i Nic Kidman.

 • predent

  Oceniono 4 razy 4

  Jeśli tak wygląda "zaniedbana kobieta" to ciekawe jak zdarte są redaktorki Plotka? Chociaż nie, wydaje mi się że w Plotku siedzą jacyś impotenci.

 • szczurek_wiurek

  Oceniono 15 razy -7

  brzydkie nogi - nadal

 • ateofi

  Oceniono 31 razy -7

  Nie ma co się nad nią tak bardzo użalać! Babka zawarła 5 letni kontrakt małżeński i na do widzenia dostała tyle kasy, że z samych % może luksusowo żyć! Sprzedała się za kasę i nawet wyznanie zmieniła!

 • princebruno

  Oceniono 73 razy -13

  z waszych zdjec wynika, ze najlepiej wygladala parenascie lat temu, jak miala ledwie 20 lat, potem coraz gorzej, a po rozwodzie zupelny dol. niestety, nigdy nie umiala sie ubrac i zawsze wygladala beznadziejnie.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX