Na pierwszy rzut oka normalna, urocza rodzina. Nie uwierzycie jednak, jaki sekret skrywają

Dzieciom powiedzą prawdę.

Ona stała się mężczyzną, a on kobietą. Teraz są małżeństwem i mają dzieci, bo zachowali swoje narządy płciowe: "Mamy je i zamierzamy ich używać".

Nick i Bianca Browser wyglądają jak zwyczajni rodzice dwójki dzieci, jednak ich przeszłość nie jest tak zwyczajna, jak większości rodziców. Nick urodził się 27 lat temu jako Nicole, a Bianca 32 lata temu jako Jason. Oboje przeszli operację zmiany płci: Nick jest mężczyzną od 7 lat, a Bianca kobietą od 11.

<< ZOBACZ ICH RODZINNE ZDJĘCIA >>

Oboje dotychczas zachowali swoje narządy płciowe, ponieważ nie stać ich na operacje. W jej przypadku byłby to koszt od 20 do 75 tysięcy, a w jego nawet 150 tysięcy. Bianca jest artystką, a Nick szefem baru, więc te sumy są poza ich zasięgiem. Oboje jednak chwalą sobie życie seksualne.

Mamy narządy i zamierzamy ich używać - deklaruje Bianca w rozmowie z Dailymail.co.uk.

Oboje bardzo wcześnie odkryli własną odmienność.

Urodziłem się kobietą, ale nigdy się nią nie czułem. Jako kobieta byłem chłopczycą, ubierałem się w dżinsy i t-shirty. Ujawniłem się jako lesbijka w wieku 17 lat, jednak inne lesbijki twierdziły, że  podoba im się bycie dziewczyną, a ja tego nienawidziłem. Całe życie chciałem wyglądać jak chłopiec - mówi Nick.

Dopiero w wieku 20 lat dowiedział się, że istnieje coś takiego jak transpłciowość. Zmienił nazwisko i zaczął żyć jako mężczyzna. Historia Bianki jest podobna. Jako mężczyzna czuła się bardziej kobieca od rówieśników. Kiedy miała 17 lat, wzięła udział w szkolnym konkursie w których chłopcy i dziewczyny przebierali się za siebie. Bardzo jej się to spodobało. Rok później zaczęła się przebierać zawodowo.

Spotkali się w 2009 roku, kiedy już oboje byli po zmianie płci. Od razu zaiskrzyło.

Szybko zaczęliśmy w naszym związku rozmawiać o dzieciach, bo Bianka myślała o konieczności rekonstrukcji narządów płciowych - wspomina Nick.

Pomysł z surogatką odpadał, ponieważ to również przekraczało ich możliwości finansowe. W 2010 roku Nick jednak zaszedł w ciążę. Mężczyzna w ciąży to rzecz niespotykana i Nick był pełny obaw.

Wcale się nie cieszyłem. Jestem mężczyzną i wcale nie jest tak łatwo zrobić coś tak kobiecego. Dałem jednak radę i oboje byliśmy szczęśliwi po przyjściu na świata Kaia.

Potem była kolejna ciąża i nie takie znowu prozaiczne problemy z ludźmi, którzy gapili się na niego, co go strasznie krępowało. Zdesperowany, od trzeciego trymestru praktycznie przestał wychodzić z domu, robiąc wyjątek wyłącznie na wizyty lekarskie. Drugie dziecko, Pax, przyszło na świat w wynik cesarskiego cięcia. Cała czwórka tworzy szczęśliwą rodzinę i co ważne, mają pełną akceptację najbliższych.

Nasza rodzina i przyjaciele są dla nas bardzo życzliwi - także nasi rodzice, bo kiedy ujawniliśmy się jako osoby transpłciowe myśleli, że nie będą mieć wnuków! - cieszył się Nick.

Oboje wzięli kameralny ślub w 2011 roku i twierdzą, że dwoje dzieci im wystarczy. Mają jednak świadomość, że kiedyś sporym wyzwaniem będzie powiedzenie im prawdy o rodzicach.

Powiemy im prawdę, nie mamy nic do ukrycia - deklaruje Nick.

Tymczasem cieszy go, że Kai do Bianki mówi "mamo", a do niego "tato".

Bianca i Nick BrowserBianca i Nick Browser/Chris Bott / Mirrorpix

alex

Więcej o:
Komentarze (8)
Na pierwszy rzut oka normalna, urocza rodzina. Nie uwierzycie jednak, jaki sekret skrywają
Zaloguj się lub komentuj jako gość
 • Maa Marta

  Oceniono 25 razy 17

  plotku, po jaka cholere kreujecie breaking news z informacji wytrzasnietej z doopy i szukacie sensacji? "Na pierwszy rzut oka normalna, urocza rodzina. Nie uwierzycie jednak, jaki sekret skrywają". pozwol plotku, ze odpowiem. a no taki, ze sa ludzmi ze zmienionymi danymi personalnymi i wygladem zewnetrznym, udajacymi mezczyzne i kobiete. that's it. przeciez ci ludzie nie przeszli ani panhisterektomii ani orchidektomii, zeby podniecac sie w takim stopniu, w jakim robicie to wy. naprawde was to kreci? wasz poziom inteligencji zniza sie ku upadkowi. zderzenie z glaba tuz, tuz...oj bedzie bolalo, bedzie.

 • gagula

  Oceniono 17 razy 7

  dobrze że się tak dobrali.

 • do_podziwu

  Oceniono 30 razy 4

  Kobieta - mezczyzna , mezczyzna -kobieta ok . to przerabialismy . Ale ?- chce byc kobieta (niby jest) - tylko dlaczego "siusiaka " uzywa nie tylko do siusiania - twierdzac mamy i bedziemy z nich korzystac . Moim zdaniem - to on udaje kobiete tak jak ona faceta. Takie "dziwolagi" - aby dzieci chowaly sie bez stresu .

 • dintojra

  Oceniono 23 razy 3

  na pierwszy rzut oka, wszyscy wygladają jak czubki

 • sylwiabt

  Oceniono 3 razy 1

  było ok, dopóki się nie lansowali w mediach. teraz to już przesada.

 • toro567

  Oceniono 27 razy -9

  po co piszecie o zboczeńcach- nienormalnych opetanych przez szatana ludziskach....

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX