Media nazywają go "zombie", ale on planuje kolejne operacje. To najmocniejsze zdjęcia, jakie dziś zobaczycie

Piercing doprowadzony do ostatecznych granic.

Rozdwojony język, ogromne otwory w ciele i mnóstwo tatuaży. Joel Miggler postanowił przekształcić swoje ciało w dzieło sztuki.

Największe wrażenie robi, kiedy pali papierosa wydmuchuje dym przez dodatkowe otwory w jamie ustnej. To historia dla osób o raczej mocnych nerwach. Joel Miggler, 23-latek z Kussaberg w Niemczech piercingiem zainteresował się już w wieku 13 lat. Od tamtego czasu swoje zainteresowanie rozwinął do poziomu niedostępnego zwykłym amatorom.

Zaczął od rozciągnięcia płatków uszu, a potem 27 raz przekłuwał swoje ciało i zrobił sobie 6 tatuaży. Na swoje hobby wydał dotąd ponad 20 tysięcy złotych.

Najbardziej ekstremalne, i co tu ukrywać, rzucające się w oczy modyfikacje dotyczą policzków: ma na nich otwory o średnicy 36 mm. Na co dzień są zakryte specjalnymi zatyczkami, jednak gdy je zdejmie...

<< ZOBACZ NIESAMOWITE ZDJĘCIA >>

Moja mama lubi większość moich przemian i wspiera mnie w tym, żebym wyglądał, jak chcę, chociaż nie uważa moim najbardziej ekstremalnych przemian, jak na przykład policzki, za jakieś specjalnie piękne - czytamy jego wypowiedź w Dailymail.co.uk. Portal bez ogródek nazwał go "zombie".

Joel Miggler z racji swojej ekscentrycznej biżuterii spotyka się z ciekawością. Zwłaszcza na ulicy bywa zaczepiany przez osoby zainteresowane jego wyglądem. Przyznaje jednak, że z tzw. "hejtem" spotyka się w internecie.

Nie ma jakiejś jednej osoby albo rzeczy, która by mnie inspirowała. Po prostu lubię grę ze swoim ciałem i krwią - mówi o swojej fascynacji Miggler.

Joel Miggler nie zakończył jeszcze przekształcania swojego ciała i już planuje kolejne operacje. Otwory w policzkach, które mają obecnie 36 mm średnicy, zamierza powiększyć do 40 mm. Polecamy również poniższy film. Jest tam między innymi pokazana animowana symulacja pocałunku z dziewczyną przy użyciu dodatkowych "ust".

alex

Więcej o:
Komentarze (13)
Media nazywają go "zombie", ale on planuje kolejne operacje. To najmocniejsze zdjęcia, jakie dziś zobaczycie
Zaloguj się lub komentuj jako gość
 • Kasia Katarzyna

  Oceniono 83 razy 65

  A psychiatra go już badał, czy rodzinka poczeka, aż zapragnie np. skrócić się o głowę?

 • 1000000

  Oceniono 62 razy 36

  Tego co operowal za kratki ! A gnojka zostawic gdzie w lesie amazonskim na kilka tygodni skoro tak kocha dzikie zwierzatka .

 • zenobia84

  Oceniono 40 razy 28

  Ma brzydkie zeby, powinien zainwestować w ich leczenie!

 • koja

  Oceniono 26 razy 26

  Widać facet tak lubi. I co panie zrobisz, nic panie nie zrobisz.

 • rol38

  Oceniono 29 razy 11

  Świr, nikt więcej

 • kociakarma

  Oceniono 34 razy 8

  Moja babcia mówiła,że w życiu najważniejsze,to być sobą i robić to co się nam podoba.Ten cudak tak właśnie robi.Wbrew wszystkim.Grunt to się dobrze bawić i olewać to co myślą inni.On to się dopiero musi czuć wolnym człowiekiem.

 • mad_hatter

  Oceniono 11 razy 5

  różne widziałem ale to jest obrzydliwe i po prostu mam cofki

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX