Chciała zabić partnera swoimi ogromnymi PIERSIAMI?

Buściasta kobieta została oskarżona o próbę zabójstwa swoim biustem.

Niemiec Tim Schmidt twierdzi, że jego dziewczyna Franziska Hansen próbowała udusić go swoim biustem w imponującym rozmiarze DD! Prawnik oskarżył byłą lubą (to nie jej piersi widnieją na zdjęciu) o "zabójstwo z bronią"! Para uprawiała właśnie seks, kiedy jego ukochana nagle z całej siły przycisnęła głowę mężczyzny do biustu tak mocno, że ten zaczął się dusić!

Nie mogłem oddychać i cały posiniałem. Nie mogłem się wyzwolić z tego objęcia i myślałem, że umrę - mówił z przejęciem w rozmowie z Dailymail.co.uk,

To zdarzenie było tak traumatyczne, że mężczyzna kiedy tylko wyzwolił się z biuściastego uścisku, uciekł nago na korytarz i zaalarmował sąsiada.

Lacey WilddScreen z Facebook.com

Schmidt twierdzi, że po 4 latach związku stosunki z jego dziewczyną pogorszyły się, kiedy przenieśli się do miasta Unna. Jego prawnicza kariera nabrała rozpędu, ona zaś ledwo utrzymywała swoją pracę. Jako dowód na zbrodnicze zamiary biustu Hansen, Schmidt przytacza rozmowę telefoniczną ze swoją dziewczyną:

To oczywiste, że chciała mnie zabić. Ona nawet sama przyznała to przez telefon. Zapytałem ją, dlaczego chciała mnie udusić swoimi piersiami, a ona odpowiedziała: Chciałam, aby twoja śmierć była jak najbardziej przyjemna - wyznał Schmidt.

Dziewczyna nie przyznaje się do winy i twierdzi, że była to tylko erotyczna zabawa, a mężczyzna doskonale o tym wiedział. Czyżby obfity biust mógł być śmiercionośny?

Vic

Więcej o:
Komentarze (8)
Chciała zabić partnera swoimi ogromnymi PIERSIAMI?
Zaloguj się lub komentuj jako gość
 • olalola

  Oceniono 16 razy 8

  No to teraz będzie omijał szerokim łukiem "cycate panie " - hahahahhahaha

 • naz_niepoprawna

  Oceniono 7 razy 7

  Cyce jak donice.

 • alejajaa

  Oceniono 3 razy 3

  Dziękuję bardzo za taką przyjemność

 • fankakotka1

  Oceniono 11 razy 3

  Obrzydliwe cyce.. fuuj

 • nkwd

  Oceniono 10 razy 2

  Miał szczęście,że nie kochali się w przeciągu.Jakby to monstrualne biuścisko rozbujało to,łeb z płucami mógł stracić.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX