Sprzedał wszystko, by przeżyć niewiarygodne przygody. Powstanie o nim film

Niesamowita historia pewnego Brytyjczyka.

Jego uporządkowane życie wywróciło się do góry nogami, kiedy żona oznajmiła, że od niego odchodzi. Nie załamał się. Wpadł na pewien niezwykły pomysł i, co niewielu się udaje, w pełni go zrealizował. Dzięki temu przeżył na tyle ciekawą przygodę, że sfilmowaniem jej zainteresowała się wytwórnia Disneya.

Mieszkający w Australii Brytyjczyk, Lan Usher, wystawił na aukcji na eBayu wszystko, co posiadał: dom, samochód, skuter wodny, motor i spadochron. Rzeczy to nie wszystko. Brytyjczyk zaproponował również kupno "przedstawienie znajomym" oraz "okres próbny" w jego pracy. Zarobione pieniądze przeznaczył na spełnienie swoich marzeń. W ciągu 100 tygodni postanowił zrobić 100 szalonych rzeczy. Nie tracił czasu - brał udział w gonitwie z bykami, nurkował w klatce między rekinami, dołączył do nieformalnego zrzeszenia osób, które uprawiały seks na pokładzie samolotu, był w Himalajach, zagrał w hollywoodzkim filmie i poznał Richarda Bronsona.

Oprócz nauki francuskiego, spełnił swoje kolejne największe marzenie - kupił małą wyspę u wybrzeży Panamy. Historię dopełniła szczęśliwa miłość - Brytyjczyk poznał Kanadyjkę Moe. Szczęściarz swoje niesamowite przygody spisał w postaci książki.

Dwa lata intensywnego życia podsumowuje krótko:

To były niewiarygodne przygody. Dokładnie tego potrzebowałem. Odkryłem dzięki nim, że jesteśmy szczęśliwszy i czuję się bardziej spełniony, gdy mogę dzielić to co robię z partnerką, oraz że jestem dużo bardziej odporny i przedsiębiorczy niż się spodziewałem.

Do tej pory Brytyjczykowi udało się spełnić 93 ze stu postawionych sobie wyzwań. Na kolejne nie zabraknie mu pieniędzy, bo jego niezwykłą historią zainteresowała się wytwórnia Walta Disneya, która kupiła na własność prawa do ekranizacji tej niesamowitej historii. Mężczyzna sprawił, że jego życie stało się dobrym materiałem na bajkową opowieść.

Pat

Zobacz także:

Babcia karmiła kury marihuaną!

Dzwoniła do swojego byłego chłopaka 65 000 razy!

Wynajęły mieszkania naszpikowane KAMERAMI

Więcej o:
Komentarze (5)
Sprzedał wszystko, by przeżyć niewiarygodne przygody. Powstanie o nim film
Zaloguj się lub komentuj jako gość
 • malinka88

  Oceniono 15 razy 13

  Jak szaleć, to na całego. Ciekawe czy małżonka teraz nie żałuje że odeszła :-)

 • rita123

  Oceniono 12 razy 10

  było o tym w tv,,i chyba teraz jest to bogaty człowiek

 • naz_niepoprawna

  Oceniono 9 razy 9

  O, nie ma slajdów! Rzecz nr 101.

 • jad

  Oceniono 13 razy 7

  Zawsze uważałam,że rozstania są twórcze-dodają "skrzydeł".
  Boli tylko przez kilka godzin,potem trzeba zrobić coś szalonego,coś czego do tej pory nie było wolno albo "nie wypadało"i życie okaże się piękne-bez zbędnego balastu.
  Wolność,przestrzeń,brak smyczy -to jest to !

  Mądry człowiek -dobrze zrobił.

 • wasza_mama

  Oceniono 4 razy 4

  POSLUCHAL RAD WOJTKA CEJROWSKIEGO

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX