Wieczorkowski o aktorach "Klanu": Tani i mniej zdolni

Wieczorkowski krytykuje kolegów z branży.

Poprzewracało mu się w głowie? Jan Wieczorkowski znany głównie z pijackich awantur i ról amantów w komediach romantycznych, poczuł się zbyt pewnie w środowisku aktorów i w wywiadzie dla "Twojego stylu" skrytykował aktorów serialu "Klan".

W takich produkcjach zatrudniani są ludzie tani, więc mniej zdolni. A ja chciałem się rozwijać. Odszedłem sześć lat temu i to była najlepsza decyzja w moim życiu - powiedział w rozmowie z miesięcznikiem "Twój styl".

Wieczorkowski chyba zapomniał, że gdyby nie rola w "Klanie" to prawdopodobnie nikt, by go nie zauważył. To udział w serialu TVP1 przyniósł mu popularność. Środowisko jest oburzone jego słowami. Wieczorkowski myślał, że jak odejdzie z "Klanu" to uwolni się od etykietki serialowego aktora. Nie udało się. Grał w takich serialach jak: "Hotel 52", "Ojciec Mateusz" czy "Czas honoru"....

 

Sancita

 

Zobacz także:

"Klan" to najbardziej skandalizujący polski serial! Oto dowody

Bożenka z "Klanu" DOSTANIE W OKO!

Jan Wieczorkowski wziął ślub!

Więcej o:
Komentarze (44)
Wieczorkowski o aktorach "Klanu": Tani i mniej zdolni
Zaloguj się lub komentuj jako gość
 • filetrybny

  Oceniono 8 razy 8

  Trochę racji jednak ma.Weźmy taką Paschalską czy Trojanowską.Swoje kwestie mówią jakby to było szkolne przedstawienie.Chyba nikt nie powie że to zdolne aktorki(skocz.pl/agd2011 )

 • anettep

  Oceniono 6 razy 6

  Przepraszam bardzo ,ale te seriale które zostały wymienione po Klanie czyli :Hotel 52" lub " Czas Honoru" są nieporównywalnie lepsze niż Klan!!! Nie porównujcie ich z takim serialem jak klan bo to co innego ma racje że odszedł z Klanu.
  Sama nie mam nic do klanu ale ile można ciągnąć jedno i to samo ? Nudy.../ a CZAS HONORU jak się PLOTEK nie orientuje jest o wojnie o historii bardzo uczący serial!! Oj plotku plotku!

 • dmm

  Oceniono 7 razy 5

  po części ma rację. (np. Mroczki, Cichopki i te inne ofiary)

 • lenore

  Oceniono 3 razy 3

  Koles nie dosc,ze sam beztalencie, to jeszcze chyba najwiekszy buc w naszym szolbizie.

 • plotka11225

  Oceniono 5 razy 3

  Głupek i dupek niedośc ze sam tam gral to jescze tak mowi o swych kolegach z planu

 • dmm

  Oceniono 5 razy 3

  i w Klanie tak samo.

 • szaron_stoln

  Oceniono 3 razy 3

  @jadzka -np. Kotulanka gra w teatrze Komedia, Holtz i Żółkowska w Powszechnym, Bursztynowicz w Ateneum... A Wieczorkowski... w "Hotelu 52".

 • rysiek

  Oceniono 4 razy 2

  a on drogi i zdolny? LOL, serialowy aktorzyna i obszczymurek

 • 3neweastwick

  Oceniono 4 razy 2

  wy pseudo redaktorzy z plotka chyba mylicie seriale z telenowelkami hehehe !!!! klan to tasiemiec jak moda na sukces a hotel 52, czas chonoru czy nawet teraz albo nigdy w których grywał później to seriale A TO DUŻA RÓŻNICA WIĘC JAK SIĘ NIE ZNACIE TO DARUJCIE SOBIE OK?!!!!!

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX