Skomentuj:
Komentarze (13)
-
super!!! czekam na to!!!!!!!!
-
a może by tak uśmiercic tę parę. jego mogłaby na przykład kopnąc krowa, ze skutkiem śmiertelnym. tylko... tyle sierot by zostało. ale one przecież i tak były sierotami!
-
Hahaha, już kiedyś tak było, jak Hanka Marka zdradzała, mieli się rozwieść, ale synek zachorował i sie pogodzili. W kółko panie pierdółko
-
Oglądać, a obejrzeć lub od czasu do czasu spojrzeć, to jednak spora różnica. Oczywiście, że ci którzy krytykują serial na pewno musieli popatrzeć co nam TV serwuje. Tak, przyznaję , czasem spoglądam ( nie ma mowy o dłuższej chwili) ze zwykłej ciekawości co ludzie w tym widzą? Socjologiczna zagadka. Idiotyczny scenariusz, gra aktorów żenująca i kogo to kręci? Ludzie naprawdę utożsamiają się z postaciami z tego serialu ??? Szok! Ale "Modę na sukces" też ponoć ciągle ktoś ogląda.
-
wszyscy ogladacze-prosze z tego powodu wypic browara i dac na tace.
-
Pól Polski? Naprawdę wg Plotka aż pół narodu jest na tak niskim poziomie? To wygląda na pomówienie, bo nieprawdą jest, że w tym kraju żyje tak pokaźna populacja idiotów!
Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX













