"M jak miłość": Hanka i Marek się pogodzą?

Hanka wybaczy mężowi zdradę.

Pół Polski żyło w zeszłym roku romansem Marka i Grażyny w "M jak miłość". Gdy prawda wyszła na jaw, Hanka zostawiła męża i wyjechała do Warszawy. Mostowiak zrozumiał swój błąd, ale było już za późno na odbudowywanie zaufania żony.

 

Marek jednak się nie poddał. Z pomocą dzieci postanowił odzyskać żonę. Jak podaje portal swiatseriali.pl, Hanka wybaczy mężowi zdradę. Wielki come back nastąpi w jednym z marcowych odcinków serialu. Jak do tego dojdzie? Marek i Hanka zostaną wezwani do szkoły. Na miejscu dowiedzą się, że słodki Mateuszek przyniósł do szkoły fajerwerki, które wybuchły. Po szybkiej interwencji w szkole, Marek zabierze Hankę na romantyczną kolację. Wtedy żona wybaczy mu zdradę. Dobrze zrobi?

 

Sancita


Zobacz także:

"M jak miłość": KONIEC MAŁŻEŃSTWA Kingi i Piotrka?

Słodka Julka z "M jak miłość" słabo się uczy?

Dominika Ostałowska kończy 40 lat!

Więcej o:
Komentarze (13)
"M jak miłość": Hanka i Marek się pogodzą?
Zaloguj się lub komentuj jako gość
 • kuwaka

  Oceniono 4 razy 4

  zwymiotuje. O swieta Hanko!

 • agatka.wariatka

  Oceniono 3 razy 3

  Pól Polski? Naprawdę wg Plotka aż pół narodu jest na tak niskim poziomie? To wygląda na pomówienie, bo nieprawdą jest, że w tym kraju żyje tak pokaźna populacja idiotów!

 • agatka.wariatka

  Oceniono 2 razy 2

  Oglądać, a obejrzeć lub od czasu do czasu spojrzeć, to jednak spora różnica. Oczywiście, że ci którzy krytykują serial na pewno musieli popatrzeć co nam TV serwuje. Tak, przyznaję , czasem spoglądam ( nie ma mowy o dłuższej chwili) ze zwykłej ciekawości co ludzie w tym widzą? Socjologiczna zagadka. Idiotyczny scenariusz, gra aktorów żenująca i kogo to kręci? Ludzie naprawdę utożsamiają się z postaciami z tego serialu ??? Szok! Ale "Modę na sukces" też ponoć ciągle ktoś ogląda.

 • browaryr

  Oceniono 2 razy 2

  wszyscy ogladacze-prosze z tego powodu wypic browara i dac na tace.

 • wladek

  Oceniono 2 razy 2

  uffffffffffffffffffff, ale ulga!!!!!!!!!!!!!!!!!

 • asia1984

  Oceniono 1 raz 1

  super!!! czekam na to!!!!!!!!

 • low

  Oceniono 1 raz 1

  jak dla mnie, w tym serialu mogą wylądować nawet kosmici! nic nie uratuje tego g...., już nawet moja teściowa tego nie ogląda!

 • ciociosan

  Oceniono 1 raz 1

  a kogo to obchodzi??
  pzreciez to oglądają sami emeryci i renciści i tym podobne

 • puka

  0

  a może by tak uśmiercic tę parę. jego mogłaby na przykład kopnąc krowa, ze skutkiem śmiertelnym. tylko... tyle sierot by zostało. ale one przecież i tak były sierotami!

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX