Co dziś w "M jak miłość"? Nowy romans i czarny charakter. W tej roli amerykański aktor

Co się wydarzy w 1082 odcinku?

 

Joanna (Barbara Kurdej-Szatan) zaryzykuje - i odwiedzi prezesa (Mirosław Zbrojewicz) kasyna w jego domu. Dziewczyna kolejny raz poprosi, by szef rozłożył jej dług na raty. I zrezygnuje z ochrony, jaką mógłby zapewnić jej Tomek Czy będzie żałować swojej decyzji?

Tymczasem George Levy (w tej roli Philip Lenkowsky - amerykański aktor, którego widzowie mogą znać m.in. z filmu "Obłędny rycerz") - przywódca sekty, do której wstąpiła Małgosia - przyjedzie do Polski I postanowi "uciszyć" Joannę. Mężczyzna wynajmie prywatnego detektywa (w tej roli Maciej Wojdyła) - by Tarnowską odszukał i zmusił do milczenia. Tak, by nie zeznawała w sądzie przeciwko Małgosi I zaznaczy, że wcale nie musi działać zgodnie z prawem.

Detektyw od razu zacznie "polowanie". W ciągu kilku kolejnych dni odwiedzi nie tylko matkę Asi, ale także jej przyjaciółkę z kasyna. A nawet zacznie obserwować mieszkanie Tomka i namówi na rozmowę Zosię (Julia Wróblewska)   Jak daleko posunie się, by zadowolić nowego pracodawcę - i zmusić Joannę do posłuszeństwa?

Z kolei Tomek wróci na kilka godzin do Warszawy i pogodzi się w końcu z Agnieszką (Magdalena Walach) A Olszewska poprosi, by zabrał ją ze sobą do Kalet. Czy policjant zaufa ukochanej - i pozwoli, by zaopiekowała się jego rodziną?

Serialowa Magda (Anna Mucha) zdobędzie nową pracę - z polecenia Pawła (Rafał Mroczek). Marszałkówna odwiedzi kawiarnię Anny, ubiegając się o posadę menadżerki. A Gruszyńska od razu pośle jej ciepły uśmiech. "Bardzo, bardzo dziękuję Zrobię wszystko, żeby pani nie pożałowała tej decyzji" - będzie mówić radosna Magda.

Kilka minut później w kawiarni zjawi się także Wiktor Żak (Piotr Grabowski) - uśmiechnięty i uwodzicielski. Anna zaprosi przystojnego prawnika na kawę... I w końcu poczuje, że znalazła bratnią duszę.

Jednak, czy Wiktor będzie z nią naprawdę szczery? A może wizyta Żaka to tylko podstęp, dzięki któremu mężczyzna spróbuje zbliżyć się do Magdy? Zapraszamy na kolejny odcinek "M jak miłość" w TVP2 o 20.40.

Więcej o:
Komentarze (7)
Co dziś w "M jak miłość"? Nowy romans i czarny charakter. W tej roli amerykański aktor
Zaloguj się lub komentuj jako gość
 • dziwne

  Oceniono 8 razy 6

  O! Amerykański aktor. Musi być świetny bo jest amerykański. Amerykańskie jest najlepsze.

 • aldonathebest

  Oceniono 4 razy 4

  Amerykanski aktor ma morde zabojcy, i juz za sam wyglad powinien dostac 25 lat. TVP zaplacila za niego w rublach czy w denarach?

 • rufux

  Oceniono 3 razy 3

  nie mogę się doczekać :D

 • madziaf

  Oceniono 4 razy 2

  ten odcinek był wczoraj -,-

 • 020680

  Oceniono 7 razy 1

  Toto jeszcze kręcą...? Taka nasza polska "Moda na sukces".

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX