"Na Wspólnej": romans Oli wisi na włosku? Żona jej ukochanego chce ją zniszczyć

Co wydarzy się w dzisiejszym odcinku?

Żona Czerskiego nie daje za wygraną. Po wizycie, którą Lidia złożyła Oli (Marta Wierzbicka) w kancelarii, przyszedł czas na spotkanie z jej rodzicami.

Żona Czerskiego nie daje za wygraną i konsekwentnie realizuje swój plan zniszczenia młodej Zimińskiej. Lidia, zupełnie bez pardonu, zjawia się u Zimińskich i nokautuje ich wiadomością o romansie ich córki Oli z żonatym mężczyzną! Co na to Danka i Marek? Dowiemy się już dziś.

<< ZOBACZ ZDJĘCIA Z ODCINKA >>

Ola po raz kolejny spędza noc u Mariusza, o czym Zimińscy nie mają zielonego pojęcia. Do momentu, kiedy w ich domu zjawia się Lidia Czerska. Żona Mariusza zamierza dotrzymać danego Oli słowa i zniszczyć ją. I chce wykorzystać do tego również jej rodziców, którym bez żadnych skrupułów opowiada, jak ich "ukochana córeczka uwiodła jej męża". Skarży się, że próbowała rozmawiać z Olą - odwołać się do jej sumienia, ale ta nie chce jej słuchać. Liczy, że Zimińscy przemówią córce do rozsądku.

Marek z Danką są w ciężkim szoku! Trudno im ukryć złość i rozgoryczenie. Nie przypuszczali bowiem, że Ola znowu ich tak rozczaruje Ale nie zamierzają wysłuchiwać tego, jak Lidia mieszka ich córkę z błotem! Co więc Czerska uzyskała tą wizytą? Jak potraktują ją Zimińscy? I czego może spodziewać się Ola, kiedy już wróci, po upojnej nocy z Mariuszem, do domu? "Na Wspólnej" możecie oglądać od poniedziałku do czwartku o godzinie 20.10 na antenie TVN.

karo

Więcej o:
Komentarze (9)
"Na Wspólnej": romans Oli wisi na włosku? Żona jej ukochanego chce ją zniszczyć
Zaloguj się lub komentuj jako gość
 • forfiter_jr

  Oceniono 4 razy 4

  Producent mógłby przewidzieć wersję adult na późny wieczór. Oglądalność odcinków z Wierzbicką byłaby 100%:D

 • baba_jaga

  Oceniono 10 razy 2

  patrzeć się nie da na tego głupiego chomika z wielkimi cycami

 • cerrie

  Oceniono 18 razy 0

  Prawda jest taka że młode kobiety zabierają się za dojrzałych żonatych facetów bo oni im imponują tym że już w życiu wiele przeżyli. Poza tym są głupiutkie i naiwne i wydaje im się, że skoro facet jest dużo starszy i dojrzalszy, to na pewno weźmie odpowiedzialność za ich romans. I w razie czego na pewno rzuci dla nich swoją żonę. Ale nie pomyślą dlaczego facet który ma żonę i jakoś tam ustabilizowane życie rodzinne i zawodowe, zabiera się za romansowanie i to często z młodszymi od siebie. Niestety taka nasza babska natura jeśli chodzi o pakowanie się w romanse: Albo kobieta świadomie pakuje się w romans godząc się na rolę tej drugiej, bo po prostu nie chce stałego związku i zaangażowania. Albo naiwnie wierzy że jest młoda i piękna, i dzięki temu góry może przenosić. Godząc się na romans trzeba niestety zdawać sobie sprawę, że romans z reguły nie wróży trwałego związku.
  Zresztą pewnie Wierzbicka świetnie odnalazła się w tej roli, skoro gdy jej życiowy partner ją zdradził ona świadomie odpłaciła mu tym samym.
  A "Na wspólnej" nie oglądam, bo ciężko byłoby mi oglądać coś, gdy już prawdopodobnie wiem jak to może się skończyć. I tylko bym się irytowała że grana przez Wierzbicką postać robi źle i ja muszę na to patrzeć.

 • dodosdontquack

  Oceniono 6 razy -2

  "Alez to niemożliwe! Przeciez nasza córka jest chomikiem!"
  "Mój mąż ma na imię Minsc..."

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX