To już pewne. Krystyna Lubicz umrze w "Klanie". Znamy szczegóły

Nie udało się uratować postaci Krystyny Lubicz z "Klanu", granej przez Agnieszkę Kotulankę. Twórcy telenoweli podjęli decyzję o jej uśmierceniu.

Agnieszka Kotulanka już nie wróci na plan serialu "Klan", a grana przez nią bohaterka umrze - podał portal Tvp.pl. Serialowa Krystyna Lubicz od prawie roku przebywała na leczeniu w klinice w Bostonie. Scenarzyści wysłali ją tam, gdy choroba Agnieszki Kotulanki uniemożliwiła jej dalszą grę w serialu. Nikt jednak z początku nie brał na poważnie możliwości, że aktorka już nie wróci do gry.

Nie będąc w pełni przekonani o całkowitej dyspozycyjności aktorki do grania i - przede wszystkim - nie mogąc bez końca przewlekać i tak już przekraczającego wszelkie rozsądne granice pomysłu scenariuszowego, zdecydowaliśmy się jednak na zakończenie wątku Krystyny. Jest to decyzja, która nie przyszła nam łatwo. Agnieszce Kotulance dziękujemy za lata pracy i aktorski udział w powstaniu serialu. Życzymy jej powrotu do zdrowia i wierzymy, że będziemy jeszcze mogli ją podziwiać w wielu wspaniałych kreacjach filmowych i teatralnych - poinformowali na stronie portalu producenci Paweł Karpiński i Wojciech Niżyński.

Portal przytacza też szczegóły śmierci Krystyny Lubicz.

To będzie niespodziewane odejście. Cała rodzina będzie czekać na nią na lotnisku (...). Wcześniej wszystko w domu na Truskawieckiej zostanie przygotowane na jej powrót. Młodsza córka Ola (Kaja Paschalska) wysprząta dokładnie każdy kąt. A starsza Agnieszka (Paulina Holtz) poleci po ukochaną mamę do Bostonu. Krystyna umrze w jej ramionach, mówiąc: "Kocham Was...".

Scenę śmierci jednej z najważniejszych bohaterek tej telenoweli TVP1 wyemituje w czwartek 29 maja o godzinie 17.55. Będzie to 2597 odcinek serialu pokazywanego od 22 września 1997 roku.

Agnieszka Kotulanka Kapif

alex

Więcej o:
Komentarze (4)
To już pewne. Krystyna Lubicz umrze w "Klanie". Znamy szczegóły
Zaloguj się lub komentuj jako gość
 • atr8

  Oceniono 26 razy 18

  To pierwszy krok we właściwym kierunku. Teraz czas, aby w kolejnych odcinkach bohaterowie tracili życie i tak do wakacji cały ten żałosny twór umrze. O kilka lat za późno.

 • Maa Marta

  Oceniono 16 razy 10

  oh no... najpierw hanka mostowiak, potem rysiu, a teraz krystyna? juz odejscie hanki sprawilo mi wiele bolu. po rysku plakalam miesiacami, no i krystyna... nie wiem co zrobie? nie macie sumienia!!! to wina tuska i ruska. maczali w tym palce!!!

 • andi.11111

  Oceniono 9 razy 7

  A kiedy umrze cały Klan.

 • qula

  Oceniono 2 razy 0

  dajcie spokoj,mozna bylo to zrobic inaczej.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX