Kasia Cichopek zagra w "M jak miłość" ze swoim dzieckiem? Jest komentarz producentki serialu

Producenci idą na rękę aktorom.

Kasia Cichopek w poniedziałek po raz drugi została mamą. Teraz wszyscy się zastanawiają, co z jej rolą w "M jak miłość", gdzie gra Kingę, która w serialu również spodziewa się dziecka. Rąbka tajemnicy uchyliła producentka serialu, Teresa Ryłko-Szymańska.

Kinga w serialu zostanie mamą pod koniec kwietnia. Część zdjęć do tych odcinków mamy nakręcone. Nie wiemy jeszcze, czy Katarzyna Cichopek będzie grała w serialu ze swoim dzieckiem. Jest jeszcze za wcześnie, dopiero będziemy to ustalać. Nie wiadomo też jeszcze, kiedy wróci do pracy - czytamy jej wypowiedź na portalu Superseriale.se.pl.

Teresa Ryłko-Szymańska mówi też, że kiedy Kasia Cichopek wróci do pracy, produkcja zapewni jej maksymalny komfort na planie.

Pani Katarzyna będzie miała dogodne warunki. Zawsze idziemy na rękę naszym aktorom, zwłaszcza w tak sympatycznych okolicznościach. Przecież wszystkim nam zależy, żeby w Polsce był większy przyrost naturalny.

Kasia Cichopek w poniedziałek urodziła córeczkę. To drugie dziecko aktorki i jej męża, Marcina Hakiela. Pierwszym jest 3-letni synek Adam.

Kasia CichopekEast News

alex

Więcej o: