Razem w życiu, razem na planie. Partnerką aktora "M jak miłość" będzie... jego ukochana

W życiu jak w serialu.

Aktorzy "M jak miłość", Mikołaj Roznerski i Marta Juras, prywatnie są parą. Dużo się jednak plotkowało o ich rozstaniu. Podobno Juras miała Roznerskiemu za złe zacieśnienie więzi z Olgą Bołądź... (zob.: "Życie na gorąco: Olga Bołądź spotyka się z gwiazdą "M jak miłość"). Możliwe jednak, że Roznerski i Juras, wychowujący 3-letniego synka Antka, wciąż żywią do siebie gorące uczucie.

Parze dobrze układa się w życiu prywatnym jak i zawodowym - czytamy na stronie portalu Superseriale.pl. - Obecnie mają okazję razem pracować na planie serialu "M jak miłość". W 1026 odcinku w życiu Marcina Chodakowskiego pojawia się nowa kobieta. I jest nią właśnie ukochana Marta, czyli serialowa Eryka Buford!

Okoliczności w jakich się spotkają, będą doprawdy niezwykłe. Chodakowski uratuje z wody tonącą kobietę i będzie to właśnie Eryka!

To dla nas nowe doświadczenie, nie da się ukryć, że trochę krępujące. Ale w sumie dobrze nam się grało - czytamy wypowiedź Roznerskiego na stronie cytowanego portalu.

Cóż, życie czasami naprawdę jest jak nowela i na odwrót. Roznerski i Juras w prawdziwym życiu rzekomo się rozstali, ale w serialu właśnie się poznali, w prawdziwym życiu miała się skończyć miłość, a w serialu rozkwitnąć. Tymczasem wychodzi na to, że miłość kwitnie w życiu, miłość kwitnie w serialu... Po prostu "M jak miłość"!

Mikołaj Roznerski, Marta JurasMTL Maxfilm

alex

Więcej o:
Komentarze (7)
Razem w życiu, razem na planie. Partnerką aktora "M jak miłość" będzie... jego ukochana
Zaloguj się lub komentuj jako gość
 • ladyzgaga

  Oceniono 35 razy 19

  Jezu, ja chyba nie przeżyję oczekiwania do następnego odcinka

 • zuzka123123

  Oceniono 5 razy 1

  oni obywoje mają coś z oczami

 • Gość: Marlon B

  0

  Mikołaj Roznerski - młody pretendent do stania się w najbliższym czasie Idolem - Gwiazdą dużego formatu , , który w przyszłych latach zastąpi sławy , które odchodzą:

  Marek Kondrat, Boguś Linda, Zamachowski, Pazura, Olbrychski

  Ważne jest - jakie propozycje przyniesie mu los.

  Obok Zakościelnego, Szyca, Kota to jedna z głównych meduz, które powolutku podbiają serca fanów.

  Oczywiście można zarzucić,że do jednego wora wrzuciłem ( kilka pokoleń aktorów) ale uważam, że Roznerski posiada potencjał - oby tylko miał możliwość go wykorzystać.

  pozdr. Marlon B

 • zuzka123123

  Oceniono 2 razy 0

  oni obydwoje mają coś z oczmi

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX