Kłamstwa, choroba i prawy sierpowy. Co się wydarzy w najbliższym odcinku "M jak miłość"?

Będzie bolało!

W najbliższym, 1023 odcinku "M jak miłość" pecha będzie miała serialowa Magda (Anna Mucha). Cały czas spędzi w szpitalu - samotna i coraz bardziej przerażona. A badania wykażą, że ma poważnie chore serce. Dziewczyna ukryje jednak swoje problemy przed bliskimi - łudząc się, że jej stan w końcu się poprawi. I okłamie Kingę (Katarzyna Cichopek) mówiąc, że wróciła zagranicę do pracy. Czy wyzna w końcu przyjaciółce prawdę i poprosi o pomoc?

Ostro zapowiada się również bójka Piotra (Marcin Mroczek) z Robertem (Tomasz Borkowski)! Gdy Lubiński zjawi się w kancelarii, Zduński rzuci się na "kochanka" żony z pięściami.

Będziecie oglądać? Najbliższy odcinek już w poniedziałek o 20.40 w TVP2.

Marcin Mroczek, Tomasz Borkowskimat. promocyjne

alex

Zobacz najnowsze wideo

Zobacz także
 • Adele i Kazadi. Steczkowska i Diaz. Uwierzycie, że one mają tyle samo lat? Adele i Kazadi. Steczkowska i Diaz. Uwierzycie, że one mają tyle samo lat? [Cz.2]
 • Honey, Margaret, Marina Łuczenko, Dominika Zasiewska Wieś pod Grójcem, stolica piernika i ... Zobacz, skąd pochodzą polskie gwiazdy? cz.7
 • Wojciech Szczęsny, Marina Łuczenko. Marina i Wojtek Szczęsny bawią się na plaży i leżą na jednym leżaku. To przyjaźń czy kochanie?
Komentarze (2)
Kłamstwa, choroba i prawy sierpowy. Co się wydarzy w najbliższym odcinku "M jak miłość"?
Zaloguj się lub komentuj jako gość
 • ashydro

  Oceniono 18 razy 12

  Mroczek walnie łbem o kant kartonu po butach i zakończy żywot.

 • forfiter_jr

  Oceniono 7 razy 7

  Ja tego nie będę oglądać, bo i tak streścicie.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX