Małgorzata Pieńkowska wraca do "M jak miłość"! Stoi za tym jedna z aktorek serialu

Jedna z aktorek namówiła producentów na ponowne obsadzenie nieobecnej od roku na planie Pieńkowskiej.

Dobra wiadomość dla wszystkich fanów rodziny Mostowiaków. Małgorzata Pieńkowska wraca na plan "M jak miłość" po ponad roku nieobecności. A wszystko za sprawą jej bliskiej przyjaciółki z planu, Teresy Lipowskiej, serialowej seniorki rodu.

Kilka miesięcy temu podpowiedziała producentom, by wątek Marysi Zduńskiej powrócił. Tak się stało. Produkcja zaproponowała Małgosi powrót. Nie od razu się zgodziła, wierząc, że przed nią inne projekty. Teraz, gdy ich zabrakło, powiedziała: tak. Teresa już nie może się doczekać pierwszych wspólnych dni zdjęć na planie - podaje "Na żywo".

Teresa Lipowska, Małgorzata PieńkowskaKapif

Decyzja o odejściu Pieńkowskiej z "M jak miłość" zaskoczyła wszystkich. Aktorka w jednym z wywiadów tłumaczyła, że chce się rozwijać, spróbować czegoś nowego, a przez serial czuje się zaszufladkowana.

Jestem jak roślina, którą trzeba pielęgnować. Jeżeli jest inaczej , to nie chcę dalej pracować. Poza tym minęło 12 lat! Ja muszę coś ze sobą zrobić, coś zmienić - powiedziała w "Gali".

Pieńkowska zmagała się z nowotworem, przeszła ciężki rozwód z mężem. Miała nadzieję, że chociaż życie zawodowe okaże się po odejściu z "M jak miłość" owocne. Nie wszystko jednak szło po jej myśli. Cały czas była przy niej wtedy Lipowska.

Trzymała kciuki za jej wizje twórcze. Szczególnie wtedy, gdy Pieńkowska postanowiła wyprodukować sztukę "Więzi rodzinne". Spektakl, w który Małgorzata zaangażowała wszystkie oszczędności, choć artystycznie znakomity, nie przyniósł znaczących profitów. Kolejnym projektem, z którym aktorka łączyła wielkie nadzieje, był serial Polsatu "Kasyno", ale stacja wycofała się z produkcji. Małgorzacie pozostał spektakl "Ślub doskonały" w Teatrze Kwadrat. Grała w nim Daphne, matkę panny młodej. Ale od pewnego czasu jej nazwiska nie ma w obsadzie... - czytamy w "Na żywo".

Teraz kłopoty finansowe Pieńkowskiej skończą się. Podobno gaża, jaką ma dostać za powrót do produkcji telewizyjnej Dwójki, jest bardzo wysoka.

Małgorzata PieńkowskaKapif

Cieszycie się, że jej wątek powróci?

aga

Więcej o:
Komentarze (7)
Małgorzata Pieńkowska wraca do "M jak miłość"! Stoi za tym jedna z aktorek serialu
Zaloguj się lub komentuj jako gość
 • marta3475

  Oceniono 53 razy 45

  Tak tak, a zapewne prawda była taka: Pieńkowska myślała, że po odejściu z serialu posypią się propozycje zawodowe, a tu zamiast tego przyszła szara rzeczywistość i ucięła się kasa. A tu miała stałą pensję a na poziomie trzeba z czegoś żyć. To wróciła.

 • kwiat_lotosu

  Oceniono 29 razy 19

  Kaska się skończyła to i wrócić musi.

 • browaryr

  Oceniono 15 razy 9

  kasa przycisnęła i trzeba łepkowską w pierscien ucałować żeby wrocic do wyciskacza łez -po pewne "drobne" co miesiąc.

 • browaryr

  Oceniono 9 razy 5

  eee redaktory-co dzień wam trzeba przypominać zebyscie wywalali spam???zapiszcie sobie.

 • jason.

  Oceniono 4 razy 4

  Wracaj, wracaj bo oglądalność coś niepokojąco wzrosła...

 • barbara100

  Oceniono 1 raz 1

  Nareszcie, jestem bardzo zadowolona, że wraca. Ciepła, miła, wrażliwa. bez niej ten serial dużo tracił. czekam na Ciebie "Marysiu".

 • Beata Wojcik

  0

  marysie uwielbiam...ona trzymala cala rodzinke w ryzach...jak wyjechala wszystko sie posypalo...teraz m jak milosc jest jak kiedys bo jest marysia...dzieki pani teresce ze zawalczya o jej powrot...

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX