Najseksowniejsza z "Top model" zadebiutowała w serialu. Zagrała w "Wawie non stop"

Justyna Pawlicka gościła w odcinku specjalnym "Wawy non stop".

Justyna Pawlicka, obwołana najseksowniejszą z uczestniczek "Top model", wystąpiła w odcinku specjalnym "Wawy non stop". Czyżby pozazdrościła kariery aktorskiej Marceli Leszczak, która gra w "Miłości na bogato"? "Wawa non stop" reklamowany jest jako telenowela hybrydowa, Pawlicka zagrała więc samą siebie. W serialu niby to przypadkiem spotyka się przed branżową imprezą z, lokatorem kamienicy, aspirującym modelem Piotrkiem. Jako że na evencie wieje nudą, Piotrek rozważa, czy by się z niego nie urwać i wpaść na urodzinową imprezę właściciela kamienicy, Maćka. Pawlicka gorąco go namawia, by nie stawiał kariery ponad przyjaźń:

Nie rób mojego błędu, straciłam wielu przyjaciół przez to. Uwierz mi, jestem z ciebie dumna - niemal deklamuje.

Justyna Pawlicka Screen z Facebook.com

Para razem udaje się więc na imprezkę. Tam znajomi przekonują modelkę, by w prezencie dała coś od siebie. Pawlicka robi więc to, co potrafi najlepiej czyli urządza pokaz mody, a mieszkanki kamienicy uczy profesjonalnego chodzenia po wybiegu.

Justyna Pawlicka Screenz Facebook.com

Mamy nadzieję, że występ w "Wawie non stop" był dla Justyny tylko przygodą. Jeśli zaś marzy jej się kariera aktorska, apelujemy - nie popełniaj błędu Marceli! Justynę Pawlicką zdecydowanie wolimy w roli "najseksowniejszej z Top model" i wolimy ją oglądać w sesjach zdjęciowych. A ma co pokazać! Niedawno wzięła udział w odważnej sesji dla "CKM". Jest już sesja 'najseksowniejszej z Top Model' dla CKM. Udowodniła, że zasłużyła na ten tytuł?

Justyna Pawlicka CKM

Vic

Więcej o:
Komentarze (4)
Najseksowniejsza z "Top model" zadebiutowała w serialu. Zagrała w "Wawie non stop"
Zaloguj się
 • olinuss

  Oceniono 7 razy 5

  Strasznie fatalnie tam dzis wypadła... :( szkoda ze nie mogła zrobić kariery modelki .. I zalapuje sie gdzie sie da. Robiąc z siebie mało "idiotke"

 • dodosdontquack

  Oceniono 11 razy 3

  Ta foka to modelka? Dajcie spokoj.

 • do_podziwu

  Oceniono 8 razy 2

  Najseksowniejsza z "Top model" - o innej pani - "... najseksowniejszą twarz TVN." - vic w tym TVN-ie to seksownie , teraz wiem dlaczego wodzianka taka kariere zrobila - no pija wode na umor aby glupoty do glowy nie przychodzily - Ty przed napisaniem nastepnego artykulu tez wypij ( z tego samego powodu) - moze Ci aga poda.

 • ladyzgaga

  Oceniono 1 raz 1

  Przygłup

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX