Joanna Osyda o "M jak miłość": Będę mieszać

Młoda aktorka zdradziła szczegóły swojej nowej roli.

Joanna Osyda nie wcieli się w postać dotychczas graną przez Joannę Koroniewską w "M jak miłość", co byłoby z pewnością zaskakującym i rzadko spotykanym w polskich serialach rozwiązaniem. Na taki myk scenarzystów będziemy musieli jeszcze poczekać, bo Osyda zagra zupełnie nową osobę, która pojawi się w życiu Mostowiaków:

Będę grała zupełnie nową postać, Jankę, która jest spokrewniona z rodziną Mostowiaków i będzie mieszać - zdradziła Osyda w "Pytaniu na śniadanie".

Joanna OsydaMTL Maxfilm

Aktorkę, obok słynnej Madzi, którą gra Anna Mucha, będziemy mogli zobaczyć na ekranie już niebawem, bowiem odcinki powstają z 3-4 miesięcznym wyprzedzeniem. Joanna Osyda weszła do zgranej paczki "M jak miłość", co na pewno nie było łatwym zadaniem, jednak świetnie odnalazła się w tej sytuacji:

Bardzo dobrze mi się wchodzi trochę od boku na plan serialu i przez to, że pracuje on od tylu lat, jest bardzo zgrany i faktycznie panuje tam bardzo rodzinna atmosfera - aktorka wyrażała się w samych superlatywach o nowym pracodawcy.

Joanna Osyda przyzwyczaiła się do spokoju na planie, jednak teraz zaskoczyło ją tempo pracy:

Dwie ekipy pracują równolegle i jest to chaotyczne, ale też przyjemne, ciekawe, bo trzeba się razem wspierać na planie - zachwalała nowe warunki.

Joanna OsydaMTL Maxfilm

Osyda została wrzucona na głęboką wodę, bo niemal od momentu otrzymania angażu, od razu musiała wejść na plan:

To bardzo szybko pojawiło się w moim życiu, bo dowiedziałam się o roli we wtorek, a w środę już zaczęłam zdjęcia, więc to była ekstremalna sytuacja! - zdradziła.

Kto by przypuszczał, że granie na planie tasiemca budzi takie emocje! Nie było więc czasu na zastanawianie się i obmyślanie roli, wszystko odbyło się na spontanie:

Zaczęło się naturalnie, po prostu sobie tam zagrałam, bardzo mile wspominam te pierwsze dni na planie, były pozbawione dodatkowego stresu, poza zdrową adrenaliną - powiedziała Osyda.

Aktorka ma 24 lata, w zeszłym roku skończyła szkołę teatralną. Jej pasją jest także śpiew. Osyda sprawia wrażenie niezwykle skromnej i naturalnej osoby. Jak myślicie, czy uwolni się od image'u grzecznej dziewczynki i w serialu pokaże wreszcie pazurki? W końcu ma grać intrygantkę, liczymy więc na spore zaskoczenie i ożywienie fabuły!

Vic

Więcej o:
Komentarze (15)
Joanna Osyda o "M jak miłość": Będę mieszać
Zaloguj się lub komentuj jako gość
 • ina.

  Oceniono 16 razy 14

  Te gałki oczne to jej niedługo wypadną. Poza tym, ona ma takie puste, zawsze pytające spojrzenie. Aż nie mogę na to patrzeć.

 • forfiter_jr

  Oceniono 14 razy 12

  "Joanna Osyda o "M jak miłość": Będę mieszać"
  Chyba zupę jako podkuchenna...

 • naz_niepoprawna

  Oceniono 12 razy 8

  Joanna Ohyda.

 • pudelek.pl

  Oceniono 8 razy 6

  Porzygać się można od tych jej wyłupiastych oczek, w głowie aż mi się kręci z bólu jak na nią patrzę.. ehh :/

 • nadajnik

  Oceniono 12 razy 6

  jej twarz mówi "jestem sierotką, dajcie mi jakąś rólkę z litości"

 • dominikamazurek

  Oceniono 9 razy 5

  chyba bigos :)

 • espertka88

  Oceniono 6 razy 4

  Będzie mieszać? hahaha dobre xD Przecież Osyda nadaje się tylko do ról grzecznych i poukładanych dziewczyn tak jak w 'Majce"!

 • zenio.karaluch

  Oceniono 3 razy 3

  Pisaliście, ze ma grać Koroniewską

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX